WhatsApp dělá další krok pro fungování na více zařízeních

WhatsApp synchronizace historie chat

Možnost běžného používání komunikační aplikace WhatsApp na více zařízeních současně se blíží. Přesný termín plošného zavedení této očekávané vychytávky zatím není jasný, ale evidentně se na změnách stále pracuje. Jedním z posledních důkazů je chystaná automatická synchronizace historie jednotlivých chatů u více mobilů, tabletů či počítačů, ve kterých se uživatel k WhatsAppu duplicitně přihlásí. Tato funkce bude pochopitelně pro celý princip paralelního používání aplikace stěžejní.

WhatsApp synchronizace historie chat ukázka

 

Stopy po této novince obsahuje aplikace WhatsApp v beta verzi 2.22.15.13 pro systém Android. “Když se uživatelé přihlásí do sekundárního zařízení, jejich konverzace se bezpečně zkopírují. Tento proces může chvíli trvat, proto se pracuje na přidání stejné systémové zprávy, která je už nyní k dispozici: vysvětluje, že chaty jsou stále synchronizovány, takže staré zprávy nejsou na chvíli k dispozici,” popisuje jeden z posledních zajímavých objevů web WABetaInfo, pravidelný zdroj informací o chytaných funkcích v tomto populárním komunikátoru.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Na kolika zařízeních byste chtěli používat WhatsApp současně?

Zdroj: WABetaInfo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)