WhatsApp konečně umožní přenos konverzací mezí iPhonem a Androidem. Jak to bude fungovat?

přenos WhatsApp konverzací mezi iPhonem Androidem

WhatsApp pracuje na možnosti přenášet konverzace mezi iPhonem a Androidem. Jedná se o další velmi poptávanou funkci, která pomůže mnoha uživatelům. Jak bude fungovat přenos WhatsApp konverzací mezi iPhonem a Androidem?

Každý, kdo někdy zkoušel přecházet mezi platformami iOS a Android už zjistil, že je někdy třeba řešit různé specifické obtíže. Neexistuje například jednoduchý oficiální způsob, jak přenést data aplikace WhatsApp při přechodu z iOS na Android nebo naopak. Vývojáři WhatsAppu se poslední dobou snaží udržet si uživatele vývojem mnoha nových žádaných funkcí. Pracují například na možnosti smazat fotku i po odeslání.

WhatsApp obnoveni zalohy Android iphone

Přenos dat mezi iOS a Androidem se teď objevil v testovací betaverzi aplikace WhatsApp. Některým uživatelům už se dokonce v aplikaci ukázala obrazovka, která bude sloužit k migraci dat. Hlavní výzva pro vývojáře prý spočívá v tom, že na každé platformě jsou data uložená v jiném formátu. Android ukládá zálohu na Google Disk a iPhone zase na Apple uložiště iCloud. Zatím nevíme, kdy přesně bude možné použít přenos WhatsApp konverzací mezi iPhonem a Androidem, ale podle stavu betaverze se zdá, že tato možnost přijde už brzy.

Jaké máte zkušenosti s přechodem mezi iPhonem a Androidem?

Zdroj: gsmarena

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)