TOPlist

Chystá se WhatsApp Premium. Už jsou známé první funkce

WhatsApp Premium Business

Další z celosvětově populárních služeb a mobilních aplikací pracuje na vlastní Premium variantě. Jen pár dní poté, co byl tento typ vylepšeného „členství“ předběžně odhalen u komunikátoru Telegram, se objevily stejné informace u ještě většího komunikačního giganta – WhatsAppu. Již dříve byla řeč o tom, že se chystá placená forma jeho používání a teď už je téměř jisté, co si pod ní můžeme představit. Bude dostupná u firemních (business) účtů, nicméně těžit z ní budou i běžní uživatelé.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

V beta verzi aplikace pro Android, iOS i Windows se podařilo redakci WABetaInfo vydolovat potvrzení, že se bude režim skutečně nazývat „premium“. Současně s názvem se objevil také krátký popis vylepšených funkcí, které budou moci zapojené účty využít. Půjde například o možnost propojit mezi sebou až 10 zařízení, která mohou používat jeden firemní účet současně.

WhatsApp Premium Business ukázka

Běžné uživatele pak může těšit, že business profily budou moci nastavit zkrácený odkaz pro snadnější vyhledání svého účtu pro konverzace. Tato URL neukryje stávající mobilní číslo a není ani náhradou za uživatelské jméno, ale bude šikovnou zkratkou pro rychlé poslání zprávy. Další podrobnosti, například o ceně premium účtu, jiných výhodách nebo datu spuštění, zatím známé nejsou.

Kolik premium účtů v různých aplikacích či službách máte?

Zdroj: WABetaInfo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)