Objevily se první náznaky Telegram Premium. Bude stát za to?

Telegram Premium ukázka emoji beta iOS

Chatovací platforma Telegram je velmi oblíbená hlavně u uživatelů, kteří si potrpí na ochraně soukromí, minimum komerčního obsahu a absenci napojení na nějakou gigantickou nadnárodní společnost. V těchto ohledech je služba skutečně skvělá, nicméně takový režim fungování s rostoucí základnou uživatelů znamená, že je potřeba stále více myslet na finanční příjmy pro udržování celé platformy v chodu. Již několik měsíců tedy vzniká Telegram Premium, jehož nesmělý vývoj nyní po čase připomíná další novinka.

V beta verzi aplikace Telegram (8.7.2) pro iOS se objevily například nové emoji reakce, které jsou údajně k dispozici pouze předplatitelům Premium verze. Stejné omezení by mělo platit například také pro pokročilý editor avatarů. Ačkoli zatím není známa cena předplatného Telegram Premium, tyto náznaky potvrzují jeho postupný příchod. Zajímavé je, že zmíněné prémiové smajlíky se budou údajně zobrazovat také pouze prémiovým uživatelům a ti neplatící je vůbec neuvidí.

Telegram
Telegram

Co by vás asi nalákalo platit si Telegram Premium?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)