WhatsApp dostává nový update. Přidává dvě užitečné nové funkce

whatsapp

WhatsApp dostává další nový update. Tentokrát přinese dvě věci, po kterých mnoho uživatelů volalo již delší dobu. Jako první se můžeme těšit na Face Unlock v novém update WhatsApp, neboli podporu odemykání obličejem. Kromě této funkce se prý dočkáme také možnosti ztlumit si konverzaci navždy.

Nový WhatsApp update přináší Face Unlock

Dříve bylo možné si konverzaci ve WhatsApp ztlumit, ale maximálně na jeden rok. Tedy, ne že by byl problém si konverzaci jednou za rok ztlumit, ale pokud máte v tomto komunikátoru hodně konverzací, může to být otravné. Zejména třeba u skupin, kam se potřebujete podívat jednou za měsíc. Tato funkce je k dispozici v nové verzi WhatsApp, kterou můžete stáhnout na Google Play.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
whatsapp nový update

WhatsApp se tak neustále rozšiřuje a poskytuje uživatelům co možná nejpříjemnější uživatelský zážitek. Co se týče podpory Face Unlock, ta bude prozatím dle webu Neowin vázána pouze na Pixel 4, který touto funkcí disponuje.

Co říkáte na nový WhatsApp Update?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)