WhatsApp už funguje pár šťastlivcům na více zařízeních

WhatsApp na více zařízeních beta test

Očekávaná funkce, která bezpochyby usnadní používání služby WhatsApp obrovskému množství jejích uživatelů, už je částečně dostupná. Řeč je o množnosti spuštění tohoto komunikátoru na více zařízeních současně, přičemž není jako doposud potřeba mít například aktivní aplikaci v mobilu pro zpřístupnění psaní na počítači. Nová varianta se objevila několika uživatelům aplikace, kteří jsou zapojeni do beta testovaní a… no, měli štěstí.

Jak popisuje i známý server o novinkách k této službě WABetaInfo, funkce se v rámci testování spouští po hrstkách v rámci testování. Na Twitteru zmiňuje tři podmínky, které jsou pro spuštění nutné – být beta tester, mít staženou poslední verzi, mít štěstí. Ostatní testeři by se měli po této první vlně údajně dočkat za pár dní. Následovat budou běžní uživatelé. Spouštění aplikace WhatsApp na více zařízeních nedávno okomentoval přímo i Mark Zuckerberg a objevily se taktéž podmínky, v jaké kombinaci zařízení bude možné ho používat.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Na jakých zařízeních byste rádi spouštěli WhatsApp zároveň?

Zdroj: Twitter

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)