WhatsApp na více zařízeních? Zatím s jedním velkým omezením

WhatsApp na dvou mobilech omezení

Jak už bylo dříve objeveno v beta verzi aplikace a později dokonce potvrzeno samotným Markem Zuckerbergem, WhatsApp se brzy dočká možnosti použití jednoho účtu současně na více zařízeních. Budeme tak moci pohodlně chatovat například v jednu chvíli na mobilu a v případně nutnosti třeba i na počítači. Jak se nyní podařilo zjistit, tato konkrétní kombinace bude skutečně bez problému dostupná. Konkrétně na dvou mobilech prý ale nebude WhatsApp současně fungovat.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Za zjištěním stojí osvědčený server WABetaInfo a zdrojem je znovu testovací verze tohoto komunikátoru. Nyní už i oficiální dialogové okno zachycující popis funkce zmiňuje, jak bude běh jednoho WhatsApp účtu na více zařízeních současně podléhat jasnému omezení. Oficiální popis tvrdí, že k jednomu telefonu bude možné s účtem propojit další čtyři zařízení. Ta ale musejí využívat webové, desktopové nebo Portal prostředí a další telefon povolen není.

WhatsApp na dvou mobilech omezení informace

Nedá se říct, jestli bude toto omezení platné i po ostrém vydání a případně jak dlouho. V tuto chvíli ale počítejte spíš s tím, že na dvou mobilech WhatsApp se stejným účtem nespustíte.

Na jakých zařízeních by se vám hodil WhatsApp přihlášený současně?

Zdroj: WABetaInfo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)