TOPlist

WhatsApp pro Android testuje super novinku pro hlasové zprávy

WhatsApp hlasové zprávy pozastavení nahrávání beta

Mobilní aplikace komunikátoru WhatsApp pro Android už ve své beta verzi testuje jednu velmi šikovnou novinku pro posílání audio vzkazů. Na stále populárnější hlasové zprávy se zaměřují spousty chystaných či již zavedených novinek a nyní, jak se zdá, míří do aplikace další. Redakci WaBetaInfo se podařilo odhalit, že po iOS a desktopové verzi se i v Android beta variantě aplikace WhatsApp objevila možnost pozastavení nahrávání hlasové stopy.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Tato novinka bude užitečná pro všechny fanoušky posílání audio vzkazů, kteří mají občas problém „vymáčknout“ všechny myšlenky naráz a zároveň nechtějí posílat větší množství zpráv. Technicky bude funkce vyřešena přidáním tlačítka „pauza“ doprostřed panelu pro nahrávání. Doposud se zde nacházela pouze možnost ukončení nahrávání a následného odeslání.

WhatsApp hlasové zprávy pozastavení nahrávání beta ukázka

Audio zprávy ve WhatsApp aplikaci mají podle dřívějších úniků dostat (nebo již dostaly) například preview před odesláním nebo přehrávání na pozadí při procházení jinými částmi aplikace. Vývojáři se tomuto formátu komunikace v poslední době skutečně hodně věnují.

Jak vám vyhovují hlasové zprávy?

Zdroj: WaBetaInfo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)