WhatsApp šikovně zpříjemní poslech hlasové zprávy

WhatsApp hlasové zprávy přehrávač Global Voice Note Player

Používáte v aplikaci WhatsApp namísto textového chatování často a rádi hlasové zprávy? S ohledem na úsporu času, uvolnění rukou a také možnost věnovat zrak něčemu jinému (třeba řízení auta) je to rozhodně skvělá alternativa k běžnému psaní na klávesnici. A vývojáři se neustále snaží tuto funkci nějak vylepšovat, což je skvělé. Nedávno jsme vás informovali například o tom, že nahraný audio vzkaz je nově možné před odesláním na vlastní uši zkontrolovat. Teď se v beta verzi začala testovat další šikovná úprava.

WhatsApp hlasové zprávy přehrávač Global Voice Note Player screen

Připravovaná novinka potěší všechny uživatele, kteří mají třeba i při té nejkratší hlasové zprávě potřebu odcházet z konkrétního chatu a otravuje je, že musí stopu poslouchat přímo v dané konverzaci. To se totiž brzy změní, jakmile začne fungovat tzv. Global Voice Note Player, tedy jakýsi “nadřazený” přehrávač audio vzkazů. Ten dostane privilegium pokračovat v přehrávaní hlasové zprávy, i když opustíte kartu chatu a vydáte se v aplikaci jinam.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Za nás určitě další super vylepšení. V tuto chvíli je funkce vývoje a objevit se ji podařilo ukrytou v beta verzi WhatsAppu ve verzi 2.22.3.1. pro Android.

Jak často používáte přes WhatsApp hlasové zprávy?

Zdroj: WABetaInfo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)