Editace zpráv na WhatsAppu oficiálně povolena. Ale musíte ji stihnout

WhatsApp editace zpráv úprava teaser

Do mobilní aplikace WhatsApp oficiálně míří další funkce, na kterou řada uživatelů netrpělivě čeká a která už se delší dobu testuje v rámci beta verze. Oficiální Twitter účet tohoto komunikátoru zveřejnil před několika hodinami video, které potvrzuje, že je nově možné provádět editace zpráv. Několikasekundová animace je plná přepisování překlepů, což je také jeden z hlavních důvodů, proč uživatelé po této změně touží.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Zveřejněné video obsahuje celou řadu jazyků, takže snad můžeme očekávat vypuštění funkce plošně pro všechny uživatele bez regionálního omezení. Novinku již na svém Facebook účtu oznámil také Mark Zuckerberg.

Úpravy již odeslaných zpráv byly doteď dostupné jen některým beta testerům. Editaci bude WhatsApp povolovat v prvních patnácti minutách od odeslání zprávy. Tu je případně možné i kdykoli smazat. Více informací najdete v oficiální nápovědě. Nutno podotknout, že upravování zpráv umí řada konkurenčních aplikací již dlouhou dobu a WhatsApp je jen konečně dožene.

WhatsApp úprava zpráv editování ukázka

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Kolikrát už jste měli potřebu editovat zprávu na WhatsAppu?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)