WhatsApp zavede jednu z nejlepších funkcí pro chatování

WhatsApp editace úprava úpravy zpráv

Moderní online doba je plná velmi rychlé a snadné komunikace, která dovoluje téměř každému majiteli chytrého telefonu či jiného způsobilého zařízení napsat komukoli delší či kratší zprávu mrknutím oka. Taková možnost s sebou ale nese i riziko, že se při tvorbě textu snadno můžeme gramaticky, mluvnicky či obsahově „seknout“. Na většině sociálních sítí už není překlep nebo špatný výběr slov v příspěvku či komentáři takovým problémem (i když Twitter stále jasno nemá), protože existuje dodatečná editace. Jak se zdá, toto privilegium by měli dostat uživatelé i na WhatsAppu.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Mít možnost upravit odeslanou zprávu je vychytávka, kterou by jistě uvítala velká spousta uživatelů. Ať už právě kvůli občasným překlepům, nebo kvůli obsahovým omylům či dodatečným změnám.

WhatsApp editace úprava úpravy zpráv ukázka

Serveru WABetaInfo se podařilo v beta verzi WhatsAppu pro Android vyšťourat, že vývojáři už tuto funkci testují. Samozřejmě by se dala různými chytráky také zneužít, ale prostor by dost možná dostal také nějaký přehled provedených změn. Podobně, jako jsme na to zvyklí právě na sociálních sítích.

Dali byste možnost editace do chatovacích nástrojů?

Zdroj: WABetaInfo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)