90 dní a dost. WhatsApp chystá nové automatické mazání zpráv

WhatsApp automatické mazání zpráv 90 dní

Vývojáři oblíbeného (jak se to vezme) kecálka WhatsApp chystají pro uživatele novou možnost pro automatické mazání zpráv. V současné chvíli je v aplikaci možné nechat odeslaný obsah mizet po sedmi dnech, což je jediná z variant po zapnutí této funkce. Již dříve bylo odtajněno, že přijde i mizení po 24 hodinách a největšího komunikátoru světa pod správou Facebooku se od nedávna oficiálně týká i funkce pro okamžité mazání prohlédnuté zprávy. Nyní se v poslední beta verzi aplikace objevilo i automatické mazání po 90 dnech.

WhatsApp automatické mazání zpráv 90 dní ukázka

Za objevem tradičně stojí server WABetaInfo, který novinku vyšťoural v beta vydání 2.21.9.6 pro Android. Na přiloženém snímku obrazovky je vidět, že WhatsApp počítá s budoucím odstraňováním zpráv nejen po dosavadně nabízeném týdnu či připravovaných 24 hodinách, ale právě i po devadesáti dnech. Tedy po zhruba třech měsících.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Těžko říct, komu bude takový časový odstup před mazáním vyhovovat, ale asi je dobré mít na výběr. Zatím není jasné, kdy se dva nové intervaly objeví v ostré verzi.

Která hodnota by vám vyhovovala nejvíc?

Zdroj: WABetaInfo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)