WhatsApp ankety dostanou malé, ale šikovné vylepšení

WhatsApp ankety omezit na jednu odpověď

Už jste si zvykli na to, že jdou v chatovací aplikaci WhatsApp používat ankety? Praktická pomůcka může velmi usnadnit komunikaci například při skupinovém domlouvání termínů, potvrzování účasti nebo jen běžném zjištění názorů. I když ji někteří z nás přivítali bez výhrad všemi deseti a začali ji používat hned první v den zpřístupnění, přece jen ještě není dotažená úplně k dokonalosti. Ačkoli zvládá například kromě textu přidat i emotikony, zatím neumí odpovídající přinutit vybrat jen jednu možnost. To se snad brzy změní.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

V beta verzi 2.23.7.4 aplikace WhatsApp pro Android už se některým uživatelům objevuje nové zatržítko při vytváření ankety. V angličtině nese popis “Limit to only one choice”, což bude do češtiny pravděpodobně přeloženo přibližně jako “Omezit na jednu odpověď”. Pokud už nový prvek vidíte, můžete nám finální český název napsat.

WhatsApp ankety omezit na jednu odpověď náhled

Tato vítaná novinka pak umožní vytvářet striktní ankety, ve kterých se mají odpovídající jasně vyjádřit, která možnost je pro ně nejlepší. Nejčastěji se to asi bude hodit při rozhodování mezi dvěma variantami.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak často používáte WhatsApp ankety?

Zdroj: WABetaInfo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)