Nový web ukáže, zda máte v mobilu Samsung OLED displej

Samsung displej OLED finder web vyhledávání

Jak známo, jihokorejský gigant Samsung, respektive jeho divize Samsung Display, rozhodně nedodává mobilní či jiné obrazovky pouze do zařízení spadající pod tuto značku. Jeho moderní OLED displeje jsou k nalezení třeba i v iPhonech či telefonech značek Xiaomi, ASUS nebo OnePlus. Je to případ i vašeho mobilu? Možná ani nevíte. Aby společnost v tomto ohledu usnadnila orientaci zákazníkům a současně si efektivním způsobem přihřála polívčičku, nastartovala web OLED Finder. Na něm si lze ověřit, zda má konkrétní zařízení tento typ displeje od Samsungu.

OLED finder Samsung display displeje web vyhledávač

Na nové webové stránce, která zatím běží jako beta verze, je momentálně nastavený vyhledávací filtr s cca 700 modely telefonů několika značek. U všech přítomných mobilů korejská firma lidem s radostí oznamuje, že mají skutečně přístroj s jejich OLED displejem a při výběru “učinili správnou volbu”. K tomu dokládá statistiku, že sedm z deseti uživatelů OLED displejů má v mobilu právě panel od Samsungu.

Samsung displej OLED finder web oznámení

Ve vyhledávači zatím chybí například zmíněné iPhony, nicméně je i další zařízení jistě firma brzy přidá. A nepůjde jen o telefony, ale také notebooky či televizory, čímž se seznam masivně rozroste. Samsung tak vytváří ne jednu stranu praktický přehled pro spotřebitele a současně parádní reklamu na vlastní produkci.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

V kolika mobilech jste měli Samsung OLED displej?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)