Waze navigace pomůže, když třeba píchnete kolo

waze navigace pomoc pichnute kolo

Když před časem Google koupil Waze, očekávalo se, že se brzy funkce přesunou do Google Map. Jenže se to nestalo a Waze navigace se stále těší novým funkcím, jako třeba podpora pro Android Auto. Nová aktualizace nyní přináší možnost požádat ostatní řidiče s Waze navigací, aby vám pomohli s problémem na cestách.

Nová funkce Waze navigace se spoléhá na komunitu

V nové aktualizaci se jednak oznámilo, že Waze používá již více než 85 milionů uživatelů, kteří si tak šetří čas na cestách. A právě tohle velké číslo se vztahuje k novince. Stejným způsobem, jak nyní hlásíte například nehodu, můžete také požádat o pomoc ostatní řidiče. Na obrázku níže můžete vidět novou ikonku „Roadside help“.

waze navigace pomoc na ceste android

Uživatelé tak uvidí přímo na mapě, že potřebujete pomoc, a to například když píchnete kolo. Na Google Play již najdete v popisu aktualizace tuto novou funkci, nicméně po instalaci stále není na našem území dostupná. Pravděpodobně se spouští na straně serveru, takže si na ni v Česku ještě pár dní musíme počkat.

Waze Navigation & Live Traffic
Waze Navigation & Live Traffic

Používáte navigaci Waze?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

ikona

SvětAndroida doporučuje: 6 navigací a map

Recenze Karel Kilián Karel Kilián
30 min. uložit na později

Komentáře (6)