Navigace Waze pro Android Auto konečně vychází

Waze Android Auto

Po beta testování je konečně dostupná navigace Waze pro Android Auto. Funkce byla poprvé představena na konference I/O 2016. Dnes Google oznámil, že navigace Waze je dostupná pro všechny majitele vozů s Android Auto.

Ke spuštění Waze pro Android Auto stačí jen aktualizace

Velkým plusem je to, že k aktivaci navigace není potřeba žádná složitá instalace nebo nastavení. Stačí jen v telefonu stáhnout poslední aktualizaci mobilní aplikace z Google Play a připojit zařízení do automobilu. V nabídce už pak stačí vybrat ikonu navigace. Zde se otevře už buď přímo Waze, nebo možnost výběru různých navigací.

Android Auto Waze

Pak už si můžete jednoduše nastavit oblíbené lokace nebo rovnou zadat adresu. Aplikace podporuje i hlasové povely, takže můžete říct “OK Google, drive to work”. Pokud máte nastavenou adresu do práce, tak vás Waze automaticky navede nejlepší cestou. Na palubním počítači rovněž uvidíte audiovizuální upozornění například na uzavření silnice. Více informací o Waze navigaci můžete najít v našich článcích a návodech.

Waze Navigation & Live Traffic
Waze Navigation & Live Traffic

Vyzkoušíte Waze pro Android Auto?

Zdroj: blog.waze.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)