Navigace Waze přichází s hlasem Arnolda Schwarzeneggera

terminator_ico

Komunitní navigační aplikace Waze přináší ve verzi pro Android hlas rakousko-amerického herce a bývalého guvernéra Kalifornie Arnolda Schwarzeneggera. Případní obdivovatelé této ikony se mohou kochat jeho angličtinou s rakouským přízvukem.

První informace se objevila na oficiálním účtu na Twitteru již v neděli s tím, že půjde o “hlas největší celebrity.” Soudě z obrázku, na kterém je prsten kalifornského guvernéra, prakticky nebylo pochyb o tom, že Waze bude promlouvat hlasem představitele filmového Terminátora.

První informace se objevila na oficiálním účtu na Twitteru již v neděli První informace se objevila na oficiálním účtu na Twitteru již v neděli

Později pak byla potvrzena oficiálně obrázkem s portrétem a jménem herce.

Později byla potvrzena oficiálně obrázkem s portrétem a jménem herce Později byla potvrzena oficiálně obrázkem s portrétem a jménem herce

Přidání hlasu je součástí propagace nového Schwaezeneggerova filmu Terminátor Genisys (Terminator 5), jehož premiéra je plánována na 1. červenec. Nová aktualizace přinese typické Arnoldovy fráze jako “Hasta la Vista Baby,” která se ozve, když dorazíte do cíle, a další pokyny jeho hlasem, což jistě udělá radost nejednomu fanouškovi.

Těšit se můžete například na tyto hlášky:

  • “I know where you’re going, and I will get you there… trust me”
  • “You have reached your destination… hasta la vista, baby!”
  • “Mission accomplished. It has to end here… I’ll be back!”

Aktualizace s možností volby hlasu Arnolda Schwarzeneggera byla uvolněna včera ve večerních hodinách.

Navigace Waze zaznamenává neustálý nárůst uživatelů – z 15 milionů v roce 2012 se vyšplhala až na současných 50 milionů. Nabízí nejen plánování trasy a navádění pomocí mapy a hlasových pokynů, ale také celou řadu sociálních funkcí, jako je možnost ohlásit nebezpečí na cestě, varování před policejními hlídkami, nebo sdílení času příjezdu či informací o poloze s dalšími uživateli.

Waze - GPS, Maps, Traffic Alerts & Live Navigation
Waze - GPS, Maps, Traffic Alerts & Live Navigation

Zdroje: Android Guys, USA Today, CNET.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)