Menu

Vzácní Pokémoni se budou jednodušeji chytat

Do Pokémon Go se chystá nová funkce, která ulehčí chytání. Vzácní Pokémoni se budou chytat mnohem jednodušeji a navíc na ně budete častěji narážet.

Vzácní Pokémoni a bonus k chytání

Společnost Niantic, která hru vyvíjí, se na svých stránkách pochlubila ukázkou nové funkce, která již brzy přibude do hry. Ta bude přidávat bonus k chycení různých Pokémonů pokaždé, když získáte medaili. Bonusy se budou přidávat podle druhu medaile. Každá třída Pokémonů bude mít svou vlastní. Například když získáte medaili za chycení padesáti vodních Pokémonů, dostanete bonus +2 k chytání všech vodních Pokémonů.

Díky tomu přibude další důvod, proč chytat Pokémony, kteří nejsou silní. Bude tak mnohem jednodušší chytání těch vzácných. Pokud Pokémon patří do více skupin zároveň, jako například Pidgey, který je zároveň lítací a normální, tak se bonus bude průměrovat z obou skupin a poté se sečte.

Pokémon GO
Pokémon GO
Developer: Niantic, Inc.
Price: Free+

Jakého nejvzácnějšího Pokémona vlastníte?

Zdroj: nianticlabs.com.

 

Komentáře

Spawnie82

Spawnie82 0

z aplikace
7.10.2016 20:34

Díky, už můžu v klidu opustit tento svět. :)

AidenPearce

z aplikace
7.10.2016 20:36

jaktože dnes nevyšla pařba na víkend ? :(

pocket

z aplikace
7.10.2016 22:32

on to ještě někdo hraje? :-D

Spawnie82

Spawnie82 0

z aplikace
7.10.2016 22:42

Pocket: Fakt je problém zjistit kdo hraje Ingress a kdo Pokémony. Kámoš je z toho nešťastnej.

astromedia

7.10.2016 23:57

Tohle mi prijde fajn, driv to bylo: “Hele, typek s telefonem u portalu = Ingressak” … dneska pravdepodobne neco hraje ale neni uz tak proflaknuty hned co, to je dobre :)

ok1mlw

z aplikace
8.10.2016 6:26

Asrtomedia : Přesně. :)

AidenPearce

z aplikace
8.10.2016 6:53

souhlasím ingress už snad nikdo nehraje přitom je to super hra. :-(

PhoenicurusOchr39

13.10.2016 9:21

Dočetl jste se někdo nějaký konkrétní princip, jak medaile za jednotlivé druhy pokémonů konkrétně zvýší šanci na ulovení pokémona stejného typu nebo v čem konkrétně ten bonus spočívá (dustu i candy je za odlov stejně a pokémoni mi podle mě se chytají taky stejně, nevidím, že by nějak výrazně méně vyskakovali z vajíček apod)?
Mám dost zlatých i stříbrných, bronzové mám jen dvě, ale nikde jsem nenašel, jak to ovlivňuje šance. Netušite někdo, jestli to jde nějak procentně vyjádřit?

Druhá věc – délka animace evoluce mi přijde pořád stejně (zbytečně) dlouhá – Vám taky?

Třetí – jak teď tedy nejlépe na zvyšování prestiže vlastního gymu? Doted jsem hledal nejslabšího mého, který ještě porazí prvního nejslabšího v gymu (třeba Chansey s CP 360 dokázal těsně rozsekat Hypna na 950 a výsledkem bylo zvýšení prestiže o tisícovku) jak te´d na to, když se útočí s šesti, aby se prestiž zvedla o co nejvíc – zvláš´t když se má CP pokémonů v gymech snižit na úroveň mého levelu….???

RSS (komentáře k článku)