Vyzvánění a zvuky z letošních Nexusů ke stažení. Zkusíte je?

vyzvaneni_tony_zvuky_nexus_ico

Chcete slyšet, jak budou znít vyzvánění a zvuky v letošních telefonech Nexus? Ačkoli tyto dvě novinky s kódovými názvy “Marlin” a “Sailfish” ještě nestihly ani spatřit světlo světa, už jste si mohli vyzkoušet patnáct tapet, jimiž se budou moci kochat novopečení majitelé těchto vlajkových lodí Googlu (informovali jsme v aktualitě Podívejte se na tapety z Nexusů 2016! Vyzkoušíte je?). Stejně tak stačil uniknout i Nexus Launcher (viz Google Nexus Launcher (neoficiální verze) ke stažení: Vyzkoušejte nové prostředí již nyní).

V pátek se na Internetu objevily balíčky, obsahující (nutno podotknout, že zatím jen údajné) vyzvánění a zvuky. Mělo by se jednat o osm zvuků oznámení a deset vyzváněcích tónů.

Takto možná bude vypadat Nexus Sailfish. Poslechněte si jeho vyzvánění a oznamovací tóny Takto možná bude vypadat Nexus Sailfish. Poslechněte si jeho vyzvánění a oznamovací tóny

Kde stáhnout vyzvánění a zvuky z Nexusů 2016?

Zvukové soubory ve formátu OGG jsou zabaleny do dvou archivů ve formátu ZIP. Stáhnout je můžete přes následující odkazy.

Po stažení stačí balíček rozbalit a pak přesunout soubory do příslušných složek v telefonu. Jestliže stáhnete soubory prostřednictvím prohlížeče v mobilním zařízení, stačí v nějaké aplikaci na správu souborů rozbalit a zkopírovat soubory do složky, kde jsou uloženy další vyzváněcí tóny a zvuky oznámení. Poté, co tak učiníte, byste nové zvuky měli vidět v systémovém nastavení jako tóny oznámení a vyzvánění (pokud tomu tak není, měl by zabrat restart zařízení).

Takto možná bude vypadat nový Nexus Takto možná bude vypadat nový Nexus

Doplňme, že k představení nových Nexusů by mělo dojít patrně do konce tohoto měsíce. Obě novinky přijdou s poslední verzí operačního systému Android 7.0 Nougat. „Sailfish“ má mít pětipalcový displej s rozlišením Full HD a jeho srdcem prý bude zatím neznámý čtyřjádrový procesor. Hlavní fotoaparát nabídne rozlišení 12 Mpx. Větší telefon s kódovým označením „Marlin“ by měl mít stejnou čipovou sadou i fotoaparát, ale nabídne větší baterii s kapacitou 3450 mAh. Obě zařízení by měla vyrábět společnost HTC.

Pokud se rozhodnete zvuky z chystaných Nexusů vyzkoušet, budeme rádi za vaši zpětnou vazbu. Napište nám, které vyzvánění se vám líbí nejvíc, nebo jak hodnotíte sadu zvuků jako celek. U čtenářů serveru Android Police se nové zvuky setkaly spíše s negativní odezvou. Bude na tom naše čtenářská obec podobně?

Zdroje: androidpolice.com, androidauthority.com, androidheadlines.com, phandroid.com.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)