Uspěje vysunovací klávesnice v roce 2019? Na trh se chystá nový netradiční telefon

vysunovaci klavesnice fx telefon

Vysunovací klávesnice byly před mnoha lety hodně oblíbené, nicméně v posledních letech už se vůbec u telefonů nepoužívají. Naposledy jsme vysunovací klávesnici mohli vidět u BlackBerry Priv. V roce 2019 bychom ale měli vidět další telefon. Postará se o něj poměrně neznámá společnost  F(x) Technology. Společnost již zveřejnila první obrázek i některé specifikace.

F(x) Technology chystá telefon s vysunovací klávesnicí

Z dostupné fotografie, kterou společnost zveřejnila, můžeme vidět, že displej telefonu bude mít zaoblené hrany. Společnost již potvrdila, že telefon bude mít hybridní dual sim slot, to znamená podporu 2x nanoSIM anebo nanoSIM a microSD. Potvrzen byl i 3,5mm audio konektor a USB-C s podporou rychlého nabíjení Qualcomm QuickCharge 3.0.

Kromě vysunovací klávesnice nebude telefonu chybět ani čtečka otisků prstů, která se má nacházet v rámu na pravé straně a dokonce i spoušť fotoaparátu se dvěma polohami (ostření a vznik fotografie). Což je něco, co už dnes vidíme hlavně na Sony telefonech. Plánujete se globální podpora a dostupnost, což je vidět i mimo jiné na tom, že telefon bude podporovat velké množství LTE pásem, včetně “našeho” B20. Cena a dostupnost telefonu není v tuto chvíli známá. Kompletní představení se ale očekává do konce března 2019.

Chtěli byste telefon s vysunovací klávesnicí?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)