Vlastníte telefon s výřezem? Využijte ho k zobrazení výdrže baterie

vyrez vyuziti zobrazeni baterie

Některým výřez v telefonu nevadí, někteří ho doslova nesnáší. Nyní by druhá skupina uživatelů mohla změnit názor, a to díky nové aplikaci s názvem Notch Battery Bar. Využívá totiž výřez k zobrazení výdrže baterie.

Aplikace Notch Battery Bar je určena telefonům s výřezem

Za novou aplikací stojí jeden z uživatelů XDA fóra s přezdívkou kumarsid7. K dispozici už je aplikace na Google Play. A to ve dvou formách, jednak omezená verze zdarma, pak také placená s neomezenými funkcemi. Ve skutečnosti je ale rozdíl v tom, že ve verzi zdarma je jen jedna možná tapeta k výběru a u placené verze si můžete zvolit libovolnou tapetu. Cena aplikace je 20 Kč.

Notch Battery bar – Live wallpaper

Notch Battery bar - Live wallpaper

Jak můžete vidět z videa výše, kolem výřezu se vytvoří obrys, který zobrazuje výdrž baterie. Optimalizovaná je aplikace na OnePlus 6 a Huawei P20. Fungovat bez problémů by ale měla na všech telefonech se stejně velkým výřezem, jako u těchto dvou telefonů. Výhoda je v tom, že v samotné liště si můžete vypnout informace o baterii a získáte tak místo na více ikon. Na druhou stranu se touto aplikací výřez ještě více zvýrazňuje. Rozhodně jde ale o zajímavý nápad, který jsme dříve nemohli vidět a možná, že díky němu v brzké budoucnosti vznikne více aplikací, které nějakým způsobem využití výřez.

Notch Battery Bar Energy Ring
Notch Battery Bar Energy Ring
Notch Battery& Energy Ring Pro
Notch Battery& Energy Ring Pro

Co říkáte na tento nápad? Vyzkoušíte si aplikaci na svém telefonu s výřezem?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)