Vyhraj ochranu pro svůj Android – ESET Mobile Security (soutěž)

high

Bojíte se o své soukromí? O svá data? Chcete si být jisti, že ve vašem mobilním přístroji není žádná “škodná”? Řešením může být produkt  ESET Mobile Security, který se o váš Android postará. Připravili jsme pro vás soutěž o 15 ročních prémiových el. licencí ESET Mobile Security pro Android. Co pro to udělat? Správně odpovědět na 4 soutěžní otázky a mít štěstí. Jdeme na to!

K účasti v soutěži stačí vyplnit své jméno, kontaktní e-mail a správně zodpovědět 4 soutěžní otázky. V případě, že si nebudete jisti správnou odpovědí, doporučujeme se podívat stránky produktu, kde naleznete všechny správné odpovědi. Vyhrát tedy může opravdu každý.

Soutěž probíhá v termínu 9. září – 23. září.

Co můžete v soutěži vyhrát?

15× ESET Mobile Security – roční licence prémiové verze

EMS

Systém Android se stal jako jedničkou na poli mobilních systémů častým cílem škodlivého softwaru. Uživatelé a jejich data se tak mohou dostat do nebezpečí, které není na místě podcenit. Skvělým pomocníkem může být řešení ESET Mobile Security, který skvěle ochrání váš přístroj. Můžete tak bezpečně používat internet, nakupovat online nebo stahovat aplikace na tablet či smartphone. ESET chrání váš přístroj v reálném čase a kontroluje zařízení na přítomnost škodlivého kódu. Placená verze navíc nabízí tzv. Audit aplikací, díky čemuž se dozvíte přístupová práva jednotlivých aplikací, či Anti-Phishing, který vás chrání před podvodnými stránkami sbírajícími hesla a uživatelská jména pro pozdější zneužití (například falešné internetové bankovnictví). Součástí aplikace je i tzv. Anti-Theft, který pomůže při ztrátě či odcizení telefonu – dokáže přístroj na dálku lokalizovat, zamknout či spustit alarm. Placená verze dokáže upozornit, že byla do přístroje vložena cizí SIM karta. ESET Mobile Security dokáže také blokovat příchozí hovory či SMS zprávy podle vašich pravidel.

 

Soutěžní otázky a pravidla soutěže

EMS2-titlepage-banner-970x300

Pravidla soutěže

  1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz ve spolupráci se společností ESET.
  2. Soutěž se koná v termínu 9. září – 23. září 23:59.
  3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska
  4. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
  5. Po ukončení soutěže budou ze správných odpovědí výbráni ti výherci, kteří odpoví nejrychleji a správně.
  6. Výherce budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
  7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.
  8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
  9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vylosován výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

O společnosti ESET

Firma ESET, která byla založena v roce 1992, je světovým producentem bezpečnostního software pro firemní klientelu i koncové uživatele a věnuje se boji proti vznikajícím počítačovým hrozbám. Produkty ESET patří mezi nejpokročilejší bezpečnostní softwarová řešení na světě, což je možné prokázat řadou prestižních ocenění. ESET NOD32 Antivirus je podle nezávislé organizace AV-Comparatives nejlepším antivirovým produktem na světovém trhu. Organizace VB100 udělila v letošním roce již 80. ocenění za nejlepší detekci.  ESET Smart Security se umístil na 2. místě v hodnocení kvality nezávislého časopisu dTest.

Produkty ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus patří mezi technologickou špičku i díky tomu, že negenerují téměř žádné falešné poplachy a díky technologii ThreatSense® okamžitě reagují na nové hrozby.

ESET Mobile Security

Soutěž probíhá v termínu 9. září – 23. září.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)