Menu

Vydání Samsung Galaxy Note 10.1 bude opožděno

Na Mobile World Congress 2012 byl představen rozměrnější bratříček velmi úspěšného tabletotelefonu Samsung Galaxy Note, u kterého došlo k navýšení úhlopříčky displeje až na 10,1 palce, takže se ze zařízení stal plnohodnotný tablet. Jistě jste si ale všimli, že zprávy o tomto modelu uhasly a přestalo se o něm mluvit. Note 10.1 se stává tak trochu záhadou a zatím se neví, kdy se dostane do rukou zákazníků. Podle nejnovějších zpráv to vypadá, že na trh přijde později, než se původně předpokládalo. Spekuluje se, že by tablet mohl dorazit již s čtyřjádrovým procesorem Exynos, aby se stal konkurencí pro čip Tegra 3 od Nvidie. To by zpoždění vysvětlovalo.

Samsung zatím žádné oficiální datum nezveřejnil a budeme si tak muset nějakou dobu počkat.

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

zdroj: droidmatters.com

 

Komentáře

synkopa

synkopa

15.4.2012 9:46

To je ale zpráva…úplně stejně nejasná a nekonkrétní, jako jste uveřejnili tuším před týdnem. A vypovídací hodnota zprávy se za ten týden věru nezlepšila :-)

skeptik

skeptik

15.4.2012 13:56

Tento sposob pisania uz nemozno oznacit ani za bulvar.
Moze normalne uvazujuci clovek napisat, ze nieco meska, ked nebol oznameny ziaden datum, nieto este oficialny. Kedy sa stalo 10 palcov znakom plnohodnotneho tabletu? Cim sa stal tento tablet zahadnejsim, nez bol hned pri uvedeni?
Ked autor rozvija uvahu o moznom nasadeni Exynosa, je to v poriadku, sice bulvarne, ale ako “vata” – moze byt.
Je to privela, ked cakam v publikovanych clankoch aspon minimalnu informacnu hodnotu a korektnost? Takto to “nie je o com”.

RSS (komentáře k článku)