Vydání aplikace BlackBerry Messenger pro Android se blíží! Stáhněte si pracovní verzi!

BlackBerry-Messenger-BBM

Vše nasvědčuje tomu, že jsme velmi blízko oficiálnímu vydání slavného internetového komunikátoru BlackBerry Messenger. Již velmi dlouhou dobu se objevují spekulace o možném vydání, později se dokonce ukázaly uniklé snímky obrazovky z tohoto programu. Dočkáme se aplikace již velmi brzy?

blackberry

Nigerijská odnož společnosti Samsung vypustila na svém Twitter účtu do světa informaci o dostupnosti. V tomto příspěvku Samsung píše, že aplikace BBM bude oficiálně dostupná ke stažení již tento pátek a bude na tři měsíce exklusivně dostupná pouze pro zařízení Samsung.

Samsung NG

Na tuto zprávu však velmi rychle reagovala společnost BlackBerry. V tiskovém prohlášení vyvrátila předchozí tvrzení:

I přes to, že byl tweet velmi vzrušující, tak byl nepravdivý… Rád bych ujasnil, že nikdo nebude mít sebemenší výhodu při vydání BBM. Aplikaci přineseme všem uživatelům iPhone a Androidu velmi brzy.

Podle různých zdrojů je datum uvedení správné. Pokud se nemýlí, tak se můžeme na novou aplikaci těšit již tento pátek.

Pokud vás zajímá, jak aplikace vypadá, tak si ji od nás můžete stáhnout. Pro plné využití je však nutno být zaregistrován jako beta tester na serveru BlackBerry. V aplikaci se tak budete moci podívat na úvodní obrazovku a budete si moci vytvořit účet. Dále vás aplikace bohužel nepustí.

Screenshot_2013-09-17-11-42-52

Aplikaci můžete stáhnout ZDE.

Těšíte se na oficiální uvedení BBM? Najdete pro něj využití?

Zdroj: AndroidCentral

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)