TOPlist

Nová vychytávka pro Chromecast s Google TV. Nahradí všechny dálkové ovladače. Jak funguje?

Chromecast s Google TV ovladač

Chromecast s Google TV je v současnosti jedno z nejlepších streamovacích zařízení k TV za dostupnou cenu. Zároveň se jedná o první Chromecast, ke kterému dostanete šikovné dálkové ovládání. Pokud by vám ale jeho možnosti přece jen nestačí tak se vám tato vychytávka bude líbit. Jak funguje přídavný dálkový ovladač pro Chromecast s Google TV?

Pokud máte rádi jednoduchost a chcete mít jen jeden dálkový ovladač u televize, tak vás možná zaujme Sideclick Universal Remote přídavný ovladač pro Chromecast s Google TV. Google se sice na ovladač k novému Chromecastu pokusil přidat všechna důležitá tlačítka, ale ne každému to bude stačit. Přídavný dálkový ovladač se přichytí k ovladači Chromecastu a lze ho použít k ovládání různých zařízení od TV, Blu-ray přehrávačů až po soundbary a další.

Dálkový ovladač Sideclick má osm programovatelných tlačítek, které mohou být naprogramovaná na ovládání několika zařízení. Kompletně by tak měla zmizet nutnost samostatných dálkových ovladačů pro každé zařízení. Ovladač přibalený k Chromecastu s Google TV také zvládne přes infraport ovládat více zařízení, ale jeho funkcionalita je přece jen omezená a nemusí stačit každému. Přídavný ovladač pro Chromecast, lze objednat v USA za 25USD (asi 560Kč). Výrobce nezasílá do EU, ale vždy je možnost využít některou ze služeb, která přeposílá balíčky z USA.

Kolik dálkových ovladačů doma používáte?

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)