Vychází nová verze aplikace Telegram, zaměřuje se na práci s videem a animací

aplikace telegram aktualizace

Tvůrci aplikace Telegram v průběhu uplynulého týdne oznámili příchod aktualizace na verzi 6.2.0. Vylepšení se dočkal integrovaný editor multimédií, který nově podporuje animované samolepky a úpravy videí. Přidávají se také nové možnosti pro manipulaci s GIFy a jejich správu. Aktualizace by již nyní měla být dostupná v Obchodu Play.

Telegram
Telegram

Vývojáři v rámci přípravy nové verze aplikace Telegram zapracovali zejména na zjednodušení a vylepšení editace videí. Verze 6.2.0. v editoru nabídne možnost automatického vylepšení obrazu i manuální úpravy parametrů, jako je jas nebo sytost. Nově umožní také přiblížení (zoomování) snímků a videa, které by mělo usnadnit kreslení do fotografií nebo umisťování samolepek a dalších prvků.

Do fotografií a videí bude nyní možné rovněž přidávat animované samolepky a ozvláštnit tak původně statický obrázek. GIFy pak dostávají novou sekci „trendů“ a třídění tematiky populárních animací na základě emotikon. Toto filtrování může usnadnit orientaci v nepřeberném množství variant a rovnou navést k relevantní kategorii GIFů. Tvůrci rovněž slibují navýšení rychlosti jejich zobrazení. Verze pro Android navíc přinese vylepšený přehrávač s automatickým přehráváním ve smyčce pro videa kratší 30 vteřin.

Zaujaly vás novinky aktualizace aplikace Telegram?

Zdroj: Telegram

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)