Výbava Xiaomi Mi 11 Lite odhalena. Co na telefon říkáte?

xiaomi mi 11

Společnost Xiaomi představila nedávno svou vlajkovou loď Mi 11, ovšem chystají se i další telefony z této řady. Kromě Mi 11 Pro nyní byla odhalena výbava Xiaomi Mi 11 Lite, což bude nejlevnější telefon této řady. Co o něm tedy víme?

Výbava Xiaomi Mi 11 Lite

Dle čínského zdroje bude Xiaomi Mi 11 Lite disponovat OLED panelem s průstřelem, kde se bude nacházet jedna selfie kamerka. V benchmarku byl rovněž odhalen čipset – Qualcomm SM7350. Dle všeho se jedná o nový čipset Snapdragon 755G, který bude postaven na 5nm technologii a bude disponovat výkonným jádrem Cortex-A78. Namísto 108 MPx snímače zde nalezneme 64 MPx hlavní fotoaparát, ovšem sekundovat mu má periskop.

xiaomi mi 11 lite výbava

Nebude chybět ani 5x teleobjektiv, který by měl být stejný jako v případě Mi Note 10. Datum odhalení a cenu zatím bohužel neznáme, ovšem pokud se spekulace naplní, bude se jednat o poměrně zajímavý model. Jsme zvědaví zejména na nový čipset a jeho výkon oproti Snapdragonu 765G.

Jak se těšíte na Mi 11 Lite?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)