První země nabízí vrácení peněz za Huawei telefony. Opatření má za cíl zvýšit prodeje

huawei vraceni penez

Sankce USA jednoznačně společnosti Huawei uškodily. Jedna z největších obav se týká toho, že v budoucnosti přestanou fungovat Google aplikace a služby. Obě společnosti, jak Google, tak i Huawei potvrdily, že majitelé vydaných telefonů se nemusí ničeho obávat. I přesto jsou ale prodeje Huawei zařízení nižší. Filipínské obchody začaly bojovat s nižšími prodeji telefonů odlišně. Nabízí vrácení peněz za Huawei telefony. A to pokud přestanou fungovat Google nebo Facebook aplikace a služby. Uživatelé tak mají jistotu, že v případě problému obdrží peníze zpět.

Vrácení peněz za Huawei telefony se týká nově pořízených zařízení

K této akci se již vyjádřilo i tamní zastoupení společnosti Huawei. Podle nich se nejedná o jejich akci, ale o akci zhruba třiceti filipínských obchodů. Rozhodně se ale jedná o velice dobrý způsob, jak získat nové zákazníky. Nabídka platí pro celkem 25 různých Huawei telefonů, včetně Huawei P30 Pro nebo P20 Lite, které jsou zakoupeny mezi červnem až srpnem.

Huawei - sankce - ztráta

Pokud během následujících dvou let přestanou na těchto zařízeních fungovat Google či Facebook aplikace a služby, tak majitelé telefonů obdrží peníze zpět. Pravděpodobnost, že by se tohle stalo je hodně malá, nicméně je dobré vidět záruku, která usnadní rozhodování o koupi Huawei zařízení.

Chtěli byste podobnou akci i na našem trhu?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)