Vodafone 2x zrychlil neomezený internet. Jak na jeho aktivaci?

vodafone neomezeny

Uběhla nějaká doba od spuštění v Česku unikátních tarifů s neomezenými mobilními daty. Společnost má tak po dvou měsících k dispozici data o tom, jak ve Vodafone neomezený internet zákazníci oceňují a zda je o něj vůbec zájem. Společnost Kantar CZ která se zabývá marketingovými výzkumy má nyní odpověď. Dle ní tarif Vodafone Neomezený vnímají uživatelé velice pozitivně.

Na neomezený internet lidé slyší

Hned 97 procent respondentů odpovědělo kladně na otázku, zda je nabídka tarifů srozumitelná. Se současnou nabídkou je naprosto spokojeno 73 procent zákazníků a spíše spokojeno 21 procent. Hlavní důvod, proč zákazníci mají o službu zájem snad netřeba zmiňovat – samozřejmě jde o neomezená data, volání, SMS a přijatelnou cenu.

vodafone neomezeny internet

Přesto, že s rychlostí je spokojeno 91 procent zákazníků se Vodafone rozhodl, že neomezený internet zrychlí a to hned dvojnásobně. Z původní maximální rychlosti 5 Mbit/s je teď maximální rychlost 10 Mbit/s. Taková rychlost stačí v telefonu či tabletu snad každému a je jen minimálně limitující. Přehrávání Full HD videí zmákne bez problému stejně jako ostatní činnosti jako brouzdání internetem či hraní online her.

Lidská síť: Nejsilnější spojení

Lidská síť: Nejsilnější spojení

Tarif Vodafone Neomezený dokáže být výhodný zejména pokud se rozhodnete vzít ho pro čtyři členy. Tam je pak celková cena 2 795 korun (tedy 599 korun měsíčně za jednu SIM + je v ceně Pevný internet na doma). Nejméně výhodnou nabídku pak Vodafone přichystal pro dva lidi, kdy zaplatíte za balíček 2 396 korun, tedy 998 korun za jednu SIM.

vodafone neomezeny

“Data ukazují, že nové tarify, včetně Neomezeného, zákazníky zaujaly a že i tolik diskutovaná rychlost připojení 5 megabitů za sekundu nebyla v praxi problémem. Přesto, abychom nikoho nenechali na pochybách, jsme se po prvních měsících ostrého provozu rozhodli rychlost oficiálně stanovit na 10 megabitů za sekundu,” sdělil viceprezident Vodafonu Enrique Vivas. Neomezená data nabízí nově také T-Mobile, který naopak omezil rychlost v roamingu, ovšem v České republice je rychlost neomezená. Pro bližší informace a zřízení tarifu Vodafone Neomezený navštivte oficiální stránky Vodafone.

Využíváte některý z neomezených tarifů?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)