Další vánoční dárky od Vodafone zahrnují dvě výhodné předplacenky

vodafone sleva vánoce

Na konci listopadu spustil Vodafone vánoční akci pro majitele předplacených karet a nyní, od 5. prosince je k dispozici další. Jedná se o limitovanou edici s názvem Vaše karta, která nabízí na půl roku neomezené volání a 1,5 GB dat na měsíc za cenu 399 korun. K dostání je také Zlatá karta s 50% slevou.

Limitovaná edice předplacené karty Vaše karta je dostupná pouze online a můžete si ji zakoupit na e-shopu Vodafone. Za cenu 399 korun dostanete na půl roku neomezené volání v síti Vodafone a 1,5 GB dat měsíčně. Mimo to dostanete také 50 korun kreditu na volání mimo síť Vodafone a SMS.

Po uběhnutí doby půl roku se vám balíček automaticky obnoví za standardní cenu, což je 139 korun měsíčně. “Naše nová speciální karta přináší zákazníkům půl roku bezstarostného volání v naší síti a k tomu datový objem 1,5 GB měsíčně, který je dostatečný na každodenní používání mobilního připojení. Karta tak může být ideálním vánočním dárkem třeba pro vaši babičku. Nebo ji pořiďte svým dětem, třeba i do dětských chytrých hodinek, a budete mít jistotu, že se vám vždy dovolají,” říká Josef Bína, který má na starost segment předplacených karet.

Mimo to je k dispozici také Zlatá karta, která obsahuje 100 korun kreditu, balíček 6 GB dat a neomezené SMS v síti Vodafone. Mimo standardních 349 korun za ní nyní zaplatíte 175 korun, tedy přesně půlku. K balíčku navíc dostanete dalších 5 GB dat, které si můžete vyzvednout v aplikaci Můj Vodafone. Pořizovací cena předplacenky Zlatá karta je 200 korun.

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Využijete některou z Vodafone akcí?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)