Vodafone nabízí XIAOMI Redmi Note 9 za korunu a Galaxy S21 se slevou až 9000Kč. Je to výhodné?

vodafone sleva galaxy s21

Vodafone v březnu nabídne mnoho slev i nové telefony. Největším tahákem Vodafone je sleva až 9000Kč na Samsung Galaxy S21 5G. Operátor také přidal do své nabídky mnoho dalších modelů od Samsungu nebo Motoroly. Vodafone dále překvapil nabídkou značkového příslušenství Logitech. Jak získat slevu na telefony?

Největším tahákem březnové nabídky Vodafone bude nejspíš sleva na Samsung Galaxy S21, který lze koupit již od 14 201Kč. Na nejvyšší slevu 9000Kč máte nárok, pokud si k Vodafone převedete svoji číslo a upíšete se k minimálnímu měsíčnímu plnění 790Kč na dva roky. Navíc je ještě možné uplatit další slevu až 3500Kč, pokud vrátíte vysloužilý mobilní telefon.

Další tři modely lze u Vodafone nyní získat s tarifem za 1Kč. Za korunu si teď zákazníci můžou vybrat z Motorola Moto E7, XIAOMI Redmi Note 9 nebo Samsung A51. Podrobné podmínky nové nabídky včetně výše úvazku se dočtete na webu operátora. Pro stávající zákazníky Vodafone připravil slevy ve výši 2000Kč – 4000Kč, které lze uplatnit na chytré telefony, tablety, hodinky s eSIM/SIM, notebooky, televizory Sony či herní konzoli PS4. Úplnou novinkou v nabídce operátora budou telefony Motorola Moto E7 a Samsung Galaxy Xcover5. Nově lze také u Vodafone pořídit klávesnice, myši a další příslušenství od Logitechu.

Co říkáte na březnové novinky v nabídce Vodafone?

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)