TOPlist

Vodafone má znovu v nabídce tajný tarif za 327 Kč. Tuhle „podpultovku“ zřídíte pouze online

vodafone tajný tarif žena
  • Vodafone znovu zpřístupnil akční tarif s neomezeným voláním
  • Libovolně můžete posílat také SMS, porce dat patří k průměru
  • Za 327 Kč měsíčně ale nejde o špatnou nabídku, konkurence je dražší

Před pár měsíci jsme vás informovali o akčním tarifu Vodafone pro nové zákazníky, který nabízel neomezené volání i SMS a 3,5 GB dat za 327 Kč. Tehdy ho operátor nikterak výrazně nepromoval a dal se pořídit pouze na oficiálním e-shopu. Nyní se rozhodl kampaň znovu nastartovat a to ve velice podobném duchu. Tarif jako takový je totožný, stejná zůstala i cena a možnosti pořízení. To znamená, že jej bohužel nemohou aktivovat stávající zákazníci, což lze však vyřešit přechodem k jinému operátorovi.

Co akční tarif od Vodafone nabízí?

Tarif s názvem „Neomezeně do všech sítí a 3,5 GB dat“ za 327 Kč se opět vrací na scénu a potěší méně náročné uživatele, kteří si sem tam přečtou článek, pustí nějaký podcast nebo odepíšou na e-mail, ale zároveň ocení neomezené volání, které většina Čechů považuje za standard. Samozřejmostí je Roaming v EU (a ostatních evropských zemích jako je Island, Velká Británie nebo Lichtenštejnsko) v ceně.

  • Neomezené volání a SMS do všech sítí v České republice
  • 3,5 GB dat neomezenou rychlostí
  • Možnost pořízení bez závazku
  • Dostupnost exkluzivně pro nové zákazníky
  • Objednání online do 31. května 2024

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Samotná data nejsou omezena rychlostí. Tarif lze zřídit zcela bez závazku a jak bylo řečeno v úvodu, bohužel neplatí pro stávající zákazníky. Objednat jej lze pouze na oficiálním e-shopu, v prodejně byste na zaměstnance naléhali marně. Čas na zřízení máte do 31. května 2024.

Jaký tarif máte aktuálně zřízený vy?

Zdroj: Vodafone

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)