Chcete tarif s neomezenými daty za 349 Kč? Vodafone spustil akci, cena však platí jen 3 měsíce

vodafone tarify sleva
  • Vodafone zlevnil o 50 % své tarify s neomezenými daty
  • Sleva však trvá pouze 3 měsíce a uplatnit ji mohou jen noví zákazníci
  • Díky tomu můžete pořídit One tarif už od 349 korun měsíčně

Operátoři mobilních sítí často lákají své zákazníky na nové nabídky a jednu z nich si nyní připravil i Vodafone pro tarify s neomezenými daty (Vodafone One). Každý z těchto tří tarifů totiž můžete pořídit na první 3 měsíce s 50% slevou, nabídka je tedy ideální pro ty, kteří neplánují být v Česku delší dobu, ale i pro ty, kteří si umí „vyhádat“ slevu na retenčním oddělení. Po uplynutí třech měsíců to minimálně stojí za zkoušku.

Tarif Basic ONE je ideální pro uživatele, kteří nechtějí platit více za vyšší rychlost internetu. S rychlostí 4 Mb/s a cenou 349 Kč za první 3 měsíce (poté 697 Kč) se jedná o solidní nabídku, kde budete omezení rychlostí. Pokud koukáte často na videa nebo trávíte obecně na telefonu hodně času, doporučil bych alespoň Super ONE s rychlostí 20 Mb/s za 499 Kč za první 3 měsíce (poté 997 Kč). Pro nejnáročnější zákazníky je připraven tarif Premium ONE s neomezenou 5G rychlostí za 654 Kč za první 3 měsíce (poté 1 307 Kč). Všechny tarify zahrnují neomezená data, volání a SMS, a také roaming v EU, Premium přidává navrch 1000 volných minut v zóně Region 1.

vodafone one tarify sleva

Jak již bylo řečeno, sleva není trvalá, takže se po uplynutí slevového období budete muset smířit se zdražením, nebo vyjednáním alespoň nějaké slevy. Je potřeba zmínit, že jej mohou sjednat jen noví zákazníci. Nabídka platí do konce listopadu a využít ji lze přímo v aplikaci. Více informací se nachází na oficiálním e-shopu Vodafone.

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Zaujala vás tato nabídka od Vodafone?

Zdroj: Vodafone

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)