Tablet či sluchátka. Vodafone má pro zákazníky nové červencové dárky

vodafone dárky červenec 2023

Český operátor Vodafone zveřejnil červencovou nabídku nových zařízení a představil také dárky, které bude rozdávat zákazníkům k pořízeným produktům. Každý, kdo si na prodejně pořídí tarif, internet nebo televizi, získá bezdrátová sluchátka AirFlex 3 jen za
symbolickou korunu. Další dárky pak zákazníci obdrží při nákupu vybraných mobilních telefonů a speciální nabídka čeká také na fanoušky počítačových her. Pro ně je připraveno například špičkové herní příslušenství Asus nebo prémiové předplatné ke konzoli PS5.

“Ať už si zákazník na prodejně Vodafonu pořídí minimálně na šest měsíců nový tarif, televizi nebo pevný internet, v létě na něj čeká lákavá odměna. K nákupu totiž od 10. července získá sluchátka AirFlex 3 jen za korunu (původní cena 501 Kč). Nabídka platí až do vyprodání zásob a v době letních dovolených je možné ji využít i při nákupu přenosného internetu, díky kterému si může každý vytvořit stabilní Wi-Fi i na chatě nebo při kempování,” píše Vodafone v tiskové zprávě.

V červenci na zákazníky čeká i rozšířená nabídka mobilních telefonů a tabletů. Mezi telefonní novinky patří například HONOR 90 5G či vivo V29 Lite 5G a k tabletům přibyl Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8. Nově má Vodafone v nabídce balení konzole PlayStation 5 Digital Edition s předplatným služby PlayStation Plus Premium na 24 měsíců.

Fanoušci počítačových her si přijdou na své i v nabídce příslušenství. Vodafone ji totiž od začátku července rozšiřuje o edici ROG (Republic of Gamers) od značky Asus. Přibyla herní sluchátka Asus ROG Delta S Wireless za nebo Asus ROG Cetra True Wireless, bezdrátová myš Asus ROG Harpe Ace Aim Lab Edition a klávesnice Asus ROG Strix Scope RX.

“Do nabídky přibyla také nová paměťová varianta HONOR Magic5 Lite 5G. Uživatelům je nyní k dispozici až 256 GB. K nákupu přidá Vodafone jako dárek bezdrátová sluchátka Honor Earbuds 2 Lite jen za korunu. Nabídka platí sice pro všechny paměťové varianty, ale jen do konce července, případně do vyprodání zásob. A dobrou zprávu má Vodafone i pro fanoušky skládacích modelů. I nadále je totiž možné získat k Samsungu Galaxy Z Flip4 za symbolickou korunu tablet Samsung Galaxy Tab A7 Lite Wi-Fi, stačí telefon pořídit online nebo na vybraných prodejnách,” doplňuje operátor svou aktuální nabídku.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Které dárky vás nalákaly nejvíce?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)