Vodafone odtajnil poslední dárek: Bonusových 10 GB dat

Vodafone dárek 10 GB dat

Český Vodafone představil čtvrtý ze čtyř předvánočních dárků pro své zákazníky, kteří používají předplacené karty. Poslední adventní bonus obsahuje porci dat k prosurfování navíc. Zákazník získá na měsíc 10 GB dat navíc a může si je nyní snadno vyzvednout do 25. prosince. Aby měl zákazník na dárek nárok, musí mít u předplacené karty aktivní balíček s datovým objemem za alespoň 139 korun.

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

„Celých 10 GB dat darujeme nyní proto, aby každý mohl ve vánočním čase sdílet společné chvíle s blízkými, i když jsou třeba na druhé straně republiky,“ říká k aktuální nabídce Josef Bína, který má segment předplacených karet ve Vodafonu na starost. Přesné podmínky k akci jsou k nalezení na webu operátora.

Kolik budete potřebovat dat na vánoční dopisování?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)