Vodafone rozdává předplacenkářům 30 % kreditu navíc

Vodafone Vánoce 2022 kredit bonus

Český Vodafone si pár dní před Vánocemi připravil další zvýhodněnou nabídku pro své zákazníky, majitele předplacených karet. Třetí z celkových čtyř nabídek přináší bonus k dobíjenému kreditu. Zákazník při dobití částky alespoň 300 korun přes aplikaci Můj Vodafone získá 30 % kreditu navíc.

Platnost tohoto extra kreditu je 14 dní a lze s ním efektivně využít například základní výhodu Předplacené karty 30: jakmile zákazník utratí 30 Kč, do konce dne získá neomezené volání i SMS do všech sítí a až 1 GB dat zdarma. Platí to tehdy, když nevyužívá jiný balíček ke kartě.

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Tuto nabídku od Vodafone je možné využít do 18. prosince. V předchozích týdnech měl operátor pro zákazníky adventní balíček 6 GB dat + SMS v síti neomezeně nebo vánoční edici předplacené karty Vaše karta. Čtvrtá a poslední předvánoční nabídka bude zpřístupněna 19. prosince.

Kolik znáte lidí, kteří používají kartu s kreditem?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)