TOPlist

Nové Vivo prý nebude mobil, ale špičkový foťák se schopností volat. Teleobjektivem vytře zrak!

Vivo X100 Ultra ilustrace
  • Vivo brzy představí vlajkový model X100 Ultra
  • Má nabídnout naprosto špičkové fotoaparáty 
  • Prý mezi nimi bude i 200Mpx teleobjektiv

Od uvedení vlajkové lodě Vivo X100 Pro už uběhla relativně dlouhá doba. Aktuálně je díky svým pokročilým obrazovým snímačům a čočkám od společnosti ZEISS považován za jeden z nejlepších fotomobilů světa, nicméně vyniká i v řadě dalších aspektů. Jeho připravovaný sourozenec X100 Ultra s krycím označením Thanos má ale vše posunout na ještě vyšší úroveň.

O tom, že Vivo chystá ještě nadupanější model, jenž by mohl vyjít už každou chvílí, se spekuluje již několik měsíců. Předpokládá se, že podstatná část vnitřností zůstane zachována a nejdůležitější změny budou učiněny v oblasti fotoaparátů. Ačkoliv je lze považovat za parádní už teď, Vivo chce přinést milovníkům fotografování ještě větší bestii. Silnými slovy přitom rozhodně nešetří.

Vivo X100

Jak na platformě Weibo podle serveru Gizmochina uvedl Huang Tao, produktový viceprezident společnosti Vivo, model X100 Ultra nebude smartphonem, ale špičkovým foťákem se schopností volat. Své tvrzení samozřejmě myslel s nadsázkou, ale i tak dokonale demonstruje, jak moc Vivo svému nadcházejícímu produktu věří.

vivo x100 ultra

Nám momentálně nezbývá než doufat, že Vivo X100 Ultra bude skutečně tak dobré, jak výrobce tvrdí. Dle dřívějších zvěstí, jak informuje portál GSMArena, se počítá s přítomností moderního obrazového senzoru Sony LYT-900 o rozlišení 50 Mpx, ultra širokoúhlé kamery a dvojice teleobjektivů, z nichž jeden údajně nabídne rozlišení 200 Mpx, ohniskovou vzdálenost 100 mm, 4,3násobný optický zoom, a dokonce 200násobné digitální přiblížení. Dále se téměř určitě dočkáme čipu Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 a 120Hz AMOLED displeje.

Zdají se vám slova pracovníka Vivo uvěřitelná?

Zdroje: Gizmochina, GSMArena

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)