Vivo iQOO 5 BMW Edition vypadá skvěle. Poháněno bude navíc špičkovým hardwarem

iqoo 5

Společnost iQOO nedávno oznámila své nové partnerství s divizí BMW M Motorsport a dnes zveřejnila design chystaného iQOO 5 BMW Edition. Půjde zřejmě o limitovanou edici a oficiálního představení se dočkáme již 17. srpna.

Na zadní straně tohoto telefonu můžeme spatřit kevlarový povrch, na kterém jsou svisle umístěny tři fotoaparáty v levém horním rohu. Vypadá to, že jedna z čoček je periskop a na pravé straně je vidět LED blesk. Vedle fotoaparátu nalezneme rovněž text „Fascination Meets Innovation“. Pokud se podíváme pozorně, spatříme také antény, power tlačítko či ovládání hlasitosti.

iqoo 5 bmw edition

Po stranách je vidět také zbarvení do modré, které vypadá skvěle. To, zda se ho ale dočkáme není v tuto chvíli jasné. Co se týče specifikací, můžeme počítat se Snapdragonem 865, 120 Hz AMOLED panelem a také ultrarychlým 120 W nabíjením. Otázkou je, kolik si za tuto edici výrobce řekne. Dokážeme si ale představit, že zarytí fanoušci německé automobilky budou telefonem nadšeni.

Líbí se vám iQOO 5 BMW Edition?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)