Virtuální fotbal FIFA prošel na mobilech revolucí: Nový díl vypadá skvěle

fifa mobile

Nový díl virtuálního fotbalu FIFA Mobile již brzy vychází. Tentokrát je to však něco úplně jiného a nejedná se jen o aktualizované soupisky s několika málo novými funkcemi. U chystaného dílu se však můžeme těšit na zbrusu nový engine, který mobilní verzi přibližuje mnohem blíže konzolím či PC. Vybraní uživatelé si již dokonce nyní můžou vyzkoušet betaverzi na svých zařízeních.

FIFA Mobile dostává nový engine: Hra nyní vypadá fantasticky

První, čeho si na novém dílů rozhodně všimnete, je značně vylepšená grafická stránka, kdy se konečně více využívá výkon dnešních telefonů. Vylepšily se modely hráčů, mají mnohem propracovanější tváře, animace jsou nyní plynulejší i oslavy gólů byly vylepšeny. Nezůstalo to ale jen u grafiky, vylepšila se i fyzika hráčů či balónu, obzvlášť se vývojáři zaměřili na defenzivu.

FIFA Mobile New Season: Reveal Trailer

FIFA Mobile New Season: Reveal Trailer

Jak celá hra funguje, můžete vidět na nově zveřejněném videu traileru výše. Hru už v předběžném přístupu najdete na Google Play, kde je pro vybrané množství uživatelů k dispozici betaverze. Bohužel ale minimálně v době psaní článku byla plná a nepovedlo se nám do hry přednostně dostat. Můžete to ale vyzkoušet později, vývojáři můžou uvolnit více míst k testování.

fifa mobile android

Pokud byste se náhodou do testování nedostali, budete muset počkat do 7. listopadu, kdy hra na Android oficiálně vychází.

FIFA Soccer: Beta
FIFA Soccer: Beta

Jak se vám líbí přepracovaná FIFA Mobile?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)