Videorecenze Huawei P30 Pro. Špičkový fotomobil se skvělou výbavou a minimem kompromisů

huawei p30 pro videorecenze

V minulém týdnu jsme vám přinesli textovou recenzi Huawei P30 Pro. Dnes je tu pro vás videorecenze P30 Pro, kde shrnujeme vše podstatné o tomto zajímavém fotomobilu. A to včetně kladů, záporů a zaměření na fotoaparáty.

Videorecenze Huawei P30 Pro

Samotná videorecenze Huawei P30 Pro už je na našem YouTube kanálu vidět. Nyní jej přinášíme i pro lidi, kteří YouTube nenavštěvují. Ve videu se dozvíte mnoho informací o P30 pro od balení, přes zpracování, čtečku, až po fotoaparát s 10x zoomem atd.

Huawei P30 Pro 📱 česká recenze

Huawei P30 Pro 📱 česká recenze

Právě sestava pěti fotoaparátů (jedna selfie kamera a čtyři hlavní) je hlavním tahákem tohoto telefonu. Dále zjistím výkon telefonu v benchmarku i hraní oblíbených her jako je PUBG Mobile. Jedna z dalších sekcí, kde se telefon blýskne, je výdrž baterie a samotné rychlé nabíjení. V základu telefon nabijete pomocí 40W nabíječky do hodiny. Podporuje navíc i bezdrátové rychlé nabíjení, včetně reverzního nabíjení ostatních produktů.

Podrobnější informace o telefonu naleznete v textové recenzi Huawei P30 Pro. Samotné parametry telefonů si můžete prohlédnout v katalogu níže. Telefon už se v tuto chvíli dá koupit na českém trhu. A to za cenu začínající na částce 22 499 Kč.

Huawei P30 Pro

Huawei P30 Pro

1.0
  • Displej 6,4", 2340 x 1080 px, OLED
  • Procesor Kirin 980
  • RAM 6/8 GB
  • Fotoaparát 40 + 20 + 8 MP + ToF
  • Baterie 4 200 mAh
  • Cena od 22 499 Kč

Jak se vám líbí Huawei P30 Pro?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)