TOPlist

Aplikace Videoder: Stahujte hudbu a videa z YouTube snadno a rychle

youtube videoder android

Čas od času můžeme najít zajímavou aplikaci i mimo oficiálně podporovaný Obchod Play. Tentokrát se budeme věnovat aplikaci Videoder, pomocí které můžete snadno a rychle stahovat videa z YouTube.

Stahování z YouTube je s Videoderem hračka

Videa můžete stahovat v rozlišení v rozmezí od 144p do 1080p. Při výběru videí ke stažení si je současně můžete přehrávat ve zmenšeném náhledu, tak jak to znáte z aplikace YouTube.

Material design působí příjemně a aplikace nabízí jen pár základních možností přizpůsobení, mezi které patří změna barevného schématu a místa pro ukládání stažených souborů. Pohyb v prostředí je pak plynulý bez znatelných záseků.

Videa lze stahovat několika způsoby.  Můžete využít možnosti rychlého stažení, případně si jich několik nejdřív vybrat zaškrtnutím kruhové ikonky u každého videa. Videoder vám potom umožní vybrat si, v jakém rozlišení chcete video stahovat, případně vybrat pouze možnost stažení zvuku ve formátu MP3. Při použití druhé možnosti pak můžete volit kvalitu každého videa zvlášť. Stahování lze libovolně pozastavit a již stažené soubory můžete přehrát přímo v programu.

Mezi podporované videoformáty patří MP4, FLC a 3GP. Videoder prozatím nepodporuje český jazyk, na druhou stranu přímo v aplikaci naleznete tlačítko, které vám umožní se s vývojářem spojit a s překladem pomoct, takže lze očekávat, že se jazyková rozmanitost v budoucnu zvětší.

I když je prostředí bez reklam, připomínky aplikace k jejímu sdílení jsou všudypřítomné. Opět se jedná o aplikaci, jejíž jednoduchost je její hlavní výhodou. Nenabízí sice mnoho prostoru k personalizaci, ale to, co dělá, dělá opravdu dobře.

Videoder v Google Play nehledejte

Pro stažení aplikace tentokrát nezavítáte do Google Play, ale na oficiální stránku aplikace, kde můžete aplikaci stáhnout zdarma. Pro instalaci pak stačí v nastavení dočasně povolit Neznámé zdroje.

Upozornění: Aplikace Videoder porušuje podmínky služby YouTube. Server Svět Androida nenese následky za používání této aplikace.

Tipy na další aplikace pro stahování videí z YouTube

Jak stahujete videa z YouTube vy?

Jakub Schusser
O Autorovi - Jakub Schusser

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)