Menu

Aplikace Videoder: Stahujte hudbu a videa z YouTube snadno a rychle

Čas od času můžeme najít zajímavou aplikaci i mimo oficiálně podporovaný Obchod Play. Tentokrát se budeme věnovat aplikaci Videoder, pomocí které můžete snadno a rychle stahovat videa z YouTube.

Stahování z YouTube je s Videoderem hračka

Videa můžete stahovat v rozlišení v rozmezí od 144p do 1080p. Při výběru videí ke stažení si je současně můžete přehrávat ve zmenšeném náhledu, tak jak to znáte z aplikace YouTube.

Material design působí příjemně a aplikace nabízí jen pár základních možností přizpůsobení, mezi které patří změna barevného schématu a místa pro ukládání stažených souborů. Pohyb v prostředí je pak plynulý bez znatelných záseků.

Videa lze stahovat několika způsoby.  Můžete využít možnosti rychlého stažení, případně si jich několik nejdřív vybrat zaškrtnutím kruhové ikonky u každého videa. Videoder vám potom umožní vybrat si, v jakém rozlišení chcete video stahovat, případně vybrat pouze možnost stažení zvuku ve formátu MP3. Při použití druhé možnosti pak můžete volit kvalitu každého videa zvlášť. Stahování lze libovolně pozastavit a již stažené soubory můžete přehrát přímo v programu.

Mezi podporované videoformáty patří MP4, FLC a 3GP. Videoder prozatím nepodporuje český jazyk, na druhou stranu přímo v aplikaci naleznete tlačítko, které vám umožní se s vývojářem spojit a s překladem pomoct, takže lze očekávat, že se jazyková rozmanitost v budoucnu zvětší.

I když je prostředí bez reklam, připomínky aplikace k jejímu sdílení jsou všudypřítomné. Opět se jedná o aplikaci, jejíž jednoduchost je její hlavní výhodou. Nenabízí sice mnoho prostoru k personalizaci, ale to, co dělá, dělá opravdu dobře.

Videoder v Google Play nehledejte

Pro stažení aplikace tentokrát nezavítáte do Google Play, ale na oficiální stránku aplikace, kde můžete aplikaci stáhnout zdarma. Pro instalaci pak stačí v nastavení dočasně povolit Neznámé zdroje.

Upozornění: Aplikace Videoder porušuje podmínky služby YouTube. Server Svět Androida nenese následky za používání této aplikace.

Tipy na další aplikace pro stahování videí z YouTube

Jak stahujete videa z YouTube vy?

 

Komentáře

Stevikk

Stevikk 0

z aplikace
4.3.2016 8:22

smutné, že to obsahuje Inmobi.C (variant)

bicista

4.3.2016 9:09

app vypada dobre. jiz nainstalovano. Pouzival jsem tubemate. Ale tohle nevypada spatne. jednoduche. funkcni.

Strny

strny -16

4.3.2016 9:24

Nevim nač recenzujete tyhle slataniny, když existuje aplikace OGyoutube, kde můžete stahovat., prehravat na pozadí, minimalizovat si okno na plochu, nebo jednoduše telefon 🔑zamknout 🔑 a poslouchat.

matys

z aplikace
4.3.2016 9:41

Videoder stahnutej oskousenej funguje ponechavam. Skusil jsem i ten OGyoutube a to je bomba fakt diky za tip takze pre youtube uz mam 3 splikace Peggo na stahovani hudby z yt videoder a ogYt a jeste samotnej YT :D

Tomcat

Tomcat 0

4.3.2016 10:00

Kruci, tak proto jsem ji pěkně dlouho nemohl najít nikde na gp kvůli aktualizaci :)

stevik: a to jsi vzal kde, ze obsahuje Inmobi.C ?? Eset ani AVG v tom nic nenaslo a ani na webu o tom neni zadna zminka. Mas to overeny, nebo je to jen tvuj nijak neovereny vykrik do tmy?

strny: muzes konkretne uvest, v cem je to slatanina? Mne prijde, ze je to celkem primocarej program, kterej dela pouze to, co ma – stahuje z yt. Naopak jako slatanina pusobi spis ten OGyoutube, vzdyt se podivej, kolik jsi sam vypsal veci, co jsou slatany do jedne aplikace… – pokud chci jen soft ciste na stahovani yt, tak k cemu mi je poslech pri zamcenym telefonu a prehravani na pozadi..?? Akorat to zvetsuje a “znarocnuje” tu aplikaci.

bicista

4.3.2016 10:07

Tomcat presne! avast mu nic nenasel. app je mala dela presne co potrebuji ulozit video nebo jeho zvuk. intiuitvni, jednim klikem. Presne co jsem hledal. Mel sem i tubemate ale tohli mi prijde hezci. very easy. Dela to co ma.

GeorgeZ

z aplikace
4.3.2016 11:44

Redakce,zajimavy ze porusovat podminky youtube Vam nevadi ale na strankach Svetandroida vnucujete zakazani ADblocku.

goody

5.3.2016 14:16

NOD hlasi nakazu Inmobi.C.
Skoda

karlossantana01

z aplikace
7.3.2016 8:50

To vám nevadí to oprávnění co povolujete jo? To jste teda střelci. 👍

RSS (komentáře k článku)