Viber spouští ankety: Rychlé a snadné hlasování v chatech a komunitách

viber ankety v chatech

Nejnovější verze aplikace Viber nabízí novou funkci. Uživatelé můžou využívat ankety a rychle vyjádřit názor ve skupinových chatech nebo komunitách. Viber se tak dotahuje s další funkcí na konkurenci jako je například Facebook Messenger.

Služba Viber rozšiřuje funkce: Podporuje hlasování a ankety

Jakmile si uživatelé aktualizují aplikaci Viber na poslední verzi objeví se jím na spodní liště nové tlačítko Polls. Pomocí něj se dá vytvořit anketa pro skupinové chaty nebo komunity. Následně se napíše otázka a až 10 různých odpovědí. Lidé pak můžou hlasovat a rovnou sledovat, jak kdo hlasoval a která odpověď má nejvíce bodů. V komunitách je hlasování anonymní, zatímco ve skupinových chatech jde vidět hlasování každého člena.

hlasovani ankety viber

Brzy pravděpodobně uvidíme ve Viberu nové samolepky v různých jazycích a další funkce. Šlo o nejčastější odpověď komunity, když se společnost ptala, co by podle nich měl Viber přinést uživatelům v novém roce.

It’s a Democracy! Add Polls to Chats

It's a Democracy! Add Polls to Chats

Viber - Safe Chats And Calls
Viber - Safe Chats And Calls

Používáte aplikaci Viber? Jak se vám líbí nová funkce?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

viber_ikona

Viber: posílejte zprávy a volejte zdarma

Aplikace Karel Kilián Karel Kilián
11 min. uložit na později

Komentáře (4)