Populární Galaxy Watch prý budou ve čtvrté generaci o něco větší

větší Galaxy Watch4

Jestli bude dodržena dosavadní termínová perioda, kterou korejský Samsung v roce 2018 odstartoval, letos v srpnu bychom měli spatřit nový model hodinek Galaxy Watch4. I když vloni došlo k číselnému přeskoku od původních Watch po Watch3, oba tyto modely přišly právě v tomto prázdninovém měsíci. Ať k uvedení toho nového ale dojde kdykoli, točí se kolem něj stále více spekulací. Už dlouhou dobu se řeší hlavně to, že by mohl běžet na Wear OS. Teď k tomu přibyly informace, že Samsung Galaxy Watch4 prý budou o něco větší než předchůdce.

Za tvrzením stojí tipér Nils Ahrensmeier, který k rozměrům přidává i kódová označení. Menší Galaxy Watch4, označená jako SM-R880, mají nabídnout průměr 42 mm, který už je ve světě Samsung hodinek naprosto běžný. Větší varianta Galaxy Watch4 má nést produktový kód SM-R890 a dorazí prý ve velikosti 46 milimetrů. To je více než modelu Watch3. Na druhou stranu je to ale návrat k velikosti předchozích hodinek této značky.

Jde vlastně jen o milimetrové protažení průměru, ale kromě většího displeje by to teoreticky mohlo znamenat i větší baterii či nové senzory. Rozhodující pak v tomto ohledu pochopitelně bude i tloušťka hodinek. Kromě informací k prémiovým Galaxy Watch4 poskytl stejný tipér i data ke dvěma novým variantám Galaxy Watch Active. V případě těchto Samsung hodinek má jít o průměry 40 a 42 milimetrů.

Jaká velikost hodinek vám vyhovuje?

Zdroj: Nils Ahrensmeier

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)