V aplikaci Váš telefon ve Windows lze nyní zrcadlit Android aplikace

váš telefon

Na Windows 10 dorazila nejnovější aktualizace pro aplikaci Váš telefon, která umožňuje spouštět Android aplikace přímo v počítači. Jedná se o spolupráci Microsoftu se Samsungem, díky které je nyní používání tohoto ekosystému jednodušší a přibližuje se symbióze macOS a iOS od Applu.

Váš telefon umožní zrcadlit Android aplikace

Zatím je tato funkce omezená pouze pro vybrané Samsung telefony. Pokud vlastníte Galaxy S9, S10 či S20, můžete funkci využít již nyní. Zanedlouho se dočkají také Note 10 a Note 20, přičemž Microsoft slíbil, že brzy přinese aktualizaci i na ostatní Android telefony.

váš telefon android aplikace

Nejedná se o přímé spouštění, nýbrž o zrcadlení. Telefon musíte mít po ruce a samozřejmě musí být zapnutý. Jistě ale bude příjemné vyřizovat notifikace v aplikacích třetích stran přímo v počítači. V podstatě můžete nyní cokoliv udělat přímo ze židle bez toho, aniž byste museli sáhnout na telefon. Pokud chcete funkci vyzkoušet, stačí v nabídce Telefon rozklepnout novou záložku Aplikace.

Používáte aplikaci Váš telefon?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)