TOPlist

Vánoční rádce: tipy na tapety s Vánoční tématikou

vanocni radce vanoce v telefonu titul

Chcete si dopřát trochu Vánoční atmosféry i ve vašem telefonu? V dalším díle našeho seriálu Vánoční rádce vám poradíme jak na to. Připravili jsme pro vás výběr klasických i živých tapet s Vánoční tématikou.

Tapety

Všechny tapety v plném rozlišení zabalené do jednoho archivu můžete stáhnout ZDE

Živé tapety

Výběr živých tapet s Vánoční tématikou je na Google Play skutečně velký. Vybrali jsme pro vás 3, které nás zaujaly nejvíce.

Winter Live Wallpaper

V podstatě se jedná o vcelku klasickou živou tapetu, kde statickou fotku na pozadí doplňuje sněžení a další efekty. Podobných tapet je na Google Play hned několik, tato si však své místo v dnešním článku vysloužila širokými možnostmi nastavení. Velmi se nám líbí, že jako pozadí nemusíme nutně použít jednu z 18 přichystaných tapet, ale můžeme si zvolit i tapetu vlastní (například z našeho Vánočního výběru :) ). Vedle toho nám aplikace umožňuje zvolit si jaké objekty a efekty chceme na tapetě zobrazovat či změnit nastavení těchto objektů a efektů – například zvolit texturu a její průhlednost u efektu zamrzlého okna či velikost a množství sněhových vloček.

Winter live wallpaper for Android phones and tablets

Winter live wallpaper for Android phones and tablets

Winter Live Wallpaper
Winter Live Wallpaper

Christmas Tree

Co do možností nastavení podstatně méně rozsáhlá, nicméně stále velmi pěkná živá tapeta se třpytícím se stromem. Zvolit lze pouze typy pohyblivých objektů na tapetě – hvězdy, bubliny a stíny.

Christmas Tree
Christmas Tree

Christmas 3D Live Wallpaper

Na závěr zde máme druhou živou tapetu, jíž dominuje Vánoční strom tvořený světélky. V tomto případě si však v nastavení můžeme pohrát, vedle poletujících objektů, s barvou stromu a pozadí či zvolit jeden ze 4 stylů Vánočního stromu. Ten se na tapetě otáčí buď samovolně, nebo v reakci na přechody mezi obrazovkami. Pokud se Vánoc nemůžete dočkat a odpočítáváte každý den co do nich zbývá, můžete si nastavit, aby se vám toto odpočítávání zobrazilo také vedle stromu.

Christmas Live Wallpaper
Christmas Live Wallpaper

Odkazy na předchozí díly seriálu Vánoční Rádce

vanocni radce3

Jak se vám námi vybrané tapety líbí? Chybí zde vaše oblíbená? Podělte se s námi o vaše názory v diskuzi!

Zdroje: Phandroid.com, 1wallpaperhd.com, HDwallpapersinn.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)