Vánoční dárky: Jaký Android si přejí naši čtenáři [anketa]

kulicka4

Vánoce se nám blíží svižným krokem, a přestože jsme ve větší části České republiky ještě nepotkali sníh, ve všech výlohách obchodů a nákupních centrech jsou toho polystyrenového kupy. Všude svítí tisíce světélek a blikají všemožné vánoční motivy, o jejichž vkusnosti by se dalo dlouze polemizovat. Jediným cílem toho všeho je nalákat nerozhodné zákazníky právě do toho či onoho obchodu a přimět je bez větších rozmyslů utratit peníze za dárek pro své milované. Abychom vám s rozhodováním co k Vánocům nakoupit pomohli, je tu náš seriál “Vánoční dárky:…”.

santa

Členové redakce Světandroida.cz jako vánoční dárek doporučují:

Určitě jste si už všimli našich článků, ve kterých vám redaktoři a další členové našeho portálu sdělují své osobní tipy na nejrůznější Android zařízení a zajímavé kousky příslušenství. Pokud ne, najdete je níže v tomto článku. Seznam budeme průběžně aktualizovat.

 

 

Čtenáři radí čtenářům, co pod stromeček:

Jelikož si vážíme vaší náklonnosti a vašich názorů, budeme rádi, když se i vy zapojíte a sdělíte nám, jaký telefon nebo tablet s operačním systémem Android, případně příslušenství k zařízení s Androidem, byste ostatním doporučili. Ve druhé polovině prosince pak vydáme souhrn těch nejlepších dárků doporučených vámi, našimi čtenáři.

Ondřej Mika
O Autorovi - Ondřej Mika

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)