Vánoce jsou tady! Airbank a O2 spouštějí kampaň, dostanete slevu až 1000 Kč

O2 a Airbank se spojili nejen pro vánoční kampaň
  • Odměn a výhod bude časem více, chystá se i spolupráce s dalšími partnery ze skupiny PPF
  • Kampaň běží od 1. listopadu 
  • Získáte až 300 Kč každý měsíc, můžete je proměnit třeba v nový telefon

Vánoce jsou za dveřmi a s nimi přichází nejen vůně vánočního cukroví, ale i tradiční vánoční kampaně. Dvě velká jména na českém trhu, operátor O2 a Air Bank, se rozhodla letošní sváteční sezónu oslavit společně a v inovativním duchu. V reklamě se představila inteligentní síť Eva a Tomáš Měcháček.

300 Kč na účet každý měsíc

O2, telekomunikační gigant, přistupuje k vánočním svátkům s myšlenkou propojení. Na druhé straně je AirBank, známá pro svůj neformální a lidský přístup k bankovnictví. Díky spojení těchto dvou společností nyní můžete dostat po celý rok pravidelnou odměnu 300 korun každý měsíc, Vánoce prý totiž nekončí v prosinci.

Získejte odměnu 300 Kč měsíčně a proměňte ji v nové Xiaomi

Získejte odměnu 300 Kč měsíčně a proměňte ji v nové Xiaomi

Jak se říká – nic není zadarmo, tak je jasné, že i tady je pár podmínek, které musíte dodržet.

  • Na své ne-podnikatelské účty u AirBank (běžný i spořící) musíte přijmout platby alespoň ve výši 10 000 Kč. Tohle zahrnuje všechny příchozí platby, kromě převodů mezi vlastními účty nebo platby na podnikatelský účet.
  • Musíte platit alespoň 600 Kč za hlavní služby (např. mobilní volání, data, internet, O2 TV). Do toho se počítají i poplatky za volitelné balíčky a další služby. Ale nezahrnuje se předplacené služby nebo platby třetím stranám.
  • Kromě toho je nezbytné včasné splácení všech závazků u obou společností a samozřejmě žádné neuhrazené pohledávky.

Kupón 1000 Kč za každou službu!

Za každou službu, kterou zákazník využívá, poskytuje slevový kupón v hodnotě 1 000 Kč. Tyto kupóny lze uplatnit v e-shopu nebo na jakékoliv prodejně a jsou snadno dostupné v aplikaci Moje O2. Slevy platí na telefony z vánoční nabídky i na vybrané příslušenství, přičemž na jeden produkt lze využít pouze jeden kupón. V nabídce je třeba Xiaomi Redmi Note 12 5G 256GB, Samsung Galaxy A54 5G 256GB, iPhone 15 125GB 5G a samozřejmě mnoho dalších telefonů.

Proměňte odměnu 300 Kč měsíčně na nový telefon pod stromeček

Proměňte odměnu 300 Kč měsíčně na nový telefon pod stromeček

Zaznamenali už jste reklamní spoty této kampaně?

Zdroj: O2, Airbank

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)