Menu

Vánoce 2017: Seriál plný inspirací a tipů na dárky k Vánocům začíná

I letošní rok jsme nezapomněli na Vánoce a pravidelně vám budeme přinášet články s tipy a triky nejen na nákup vánočních dárků. Pro změnu začínáme letošní rok až 1. prosince, což ale neznamená, že se zmenší počet vánočních článků. Na Vánoce 2017 přineseme stejné množství článků jako v roce 2016.

Vánoce 2017 – Obsah

Tipy na dárky k Vánocům každé dva dny

Jak už jsme psali výše, s vánočními tipy začínáme za dva dny. A to 1. prosince. Od té doby až do Vánoc budeme přinášet každé dva dny jeden zajímavý článek, který se týká vánočních svátků, a hlavně nákupů dárků. A to z oblasti chytré elektroniky, telefonů, gadgetů, aplikací apod.

android vanoce 2017 darky k vanocum

Kompletní vánoční obsah, který pro vás připravíme, najdete brzy ve speciální sekci v hlavním menu webu. V ní se pak automaticky objeví všechny vánoční tipy, takže je nebudete muset hledat po webu, ale bude stačit jednoduché klepnutí a přehledně je budete mít na jednom místě.

Letošní Vánoce vám poradíme i na co si dát pozor před koupí

Vánoční články s tipy na dárky se budou samozřejmě točit hlavně kolem mobilních telefonů. I tento rok výrobci vydali mnoho zajímavých zařízení. Těšit se můžete na několik článků, které budou rozděleny do několika cenových segmentů od vlajkových modelů až po ty nejlevnější zařízení.

vanocni darky tipy na darky

Nebude to ale jen o telefonech. Připravujeme také články s tipy na příslušenství, gadgety či chytrou domácnost. Ke konci seriálu se také dostane na aplikace s vánoční tématikou. Vše ale odstartuje článek, kde vám poradíme, na co si dát pozor před koupí chytrého zařízení.

S vánočním seriálem začínáme 1. prosince

Minulý rok jsme začínali již v listopadu. Vzhledem k tomu, že jsme se ale tento měsíc více věnovali slevovým akcím jako Singles Day, Black Friday či Cyber Monday, tak jsme do toho nechtěli vkládat vánoční články. Začínáme tak 1. prosince a poté se pravidelně každé dva dny budou objevovat nové články.

vanoce tipy na darky vanoce darky

Máte již vybrané vánoční dárky?

 

Komentáře

TonyKuba

TonyKuba 8

29.11.2017 20:04

Svět se zbláznil. Vánoční dárky se staly přehlídkou množství utracených peněz, kdo utratí nejvíce, vítězí. Jako dítě jsem dostával po stromeček většinou pomeranče, nějaký ten bonbon, ponožky, doma pletený svetr a když jsem byl moc hodný tak i gumový balon Sestra dostávala celuloidovou panenku na kterou matka našila šatičky. Byli jsme z dárků spokojení a šťastní. Věděli jsme že nás rodiče mají rádi a myslí na nás, to bylo pro nás to hlavní. Z čeho jsou spokojené a šťastné dnešní děti a dospělí ? Z množství utracených peněz za dárky ? Kde je to kouzlo vánoc, kde jsou city, soudržnost a porozumění ?

jarek43

30.11.2017 7:57

Souhlasím s TonyKuba s jednou výjimkou. Nezbláznil se svět, nýbrž to my jsme se zbláznili a zcela propadli spotřební kultuře a potlačili emocionální stránku. Nikdy mi nezáleželo na tom, jak drahý byl dárek, ale od koho jsem jej dostal. Bylo to pro mne znamením, že na mne myslel ve svých úvahách o Vánocích. Dnes se dokonce i prarodiče předhánějí v tom, kdo dá vnoučatům lepší (rozuměj dražší) dárek, jakoby nebylo nejdůležitější jim dávat lásku, pocit štěstí a rodinné pohody. Kouzlo Vánoc je v jejich poezii, nikoliv v obsahu peněženky.

SeppWinkler

SeppWinkler 12

30.11.2017 9:49

@TonyKuba & jarek43: Presne ako vravíte, ide o to čaro Vianoc, rodinnej pohody, vôňu koláčov.

Uni

uni -72

30.11.2017 10:12

TonyKuba: Každé díte, každé nenávidí měkké dárky, nemyslí na nějaké “hlavně že láska mezi námi” apod. Co to tady do nás valíš?:)

Marcel Pavlík

30.11.2017 12:22

všetci sú “na mraky” z toho zhonu, nestíhajú, ZHÁŇAJÚ na poslednú chvíľu, …
toto počúvam už cez šesťdesiat (60) rokov.
ak chcete dostáť svojim prehláseniam, sadnite si s deťmi, rodinou, blízkymi, známymi (vyberte si koho chcete) a od zajtra do štedrého dňa spolu pri kuchynskom stole pripravujte “rukodélné” ozdoby. na stromček, na okná, na stromy vonku, vrecúška na drobné darčeky, …
PS – na “2D” (placatý) stromček s plochou 2*2bm je potreba 10*80-100 ozdôb (vtáčiky, hviezdy, vločky, srdiečka, … všetko o rozmere dlane. inštalácia veľkého (hustého) konára z borovice (vyhliadnutý rok vopred + zaťaženie, aby mal požadovaný tvar) trvá cca hodinu, zdobenie štyri hodiny, svetielka, ani sviečky netreba, stačia dva reflektory.
pps – kto to urobíte?

RSS (komentáře k článku)