Vánoce 2017: Seriál plný inspirací a tipů na dárky k Vánocům začíná

vanoce 2017 svetandroida vanocni darky tipy

I letošní rok jsme nezapomněli na Vánoce a pravidelně vám budeme přinášet články s tipy a triky nejen na nákup vánočních dárků. Pro změnu začínáme letošní rok až 1. prosince, což ale neznamená, že se zmenší počet vánočních článků. Na Vánoce 2017 přineseme stejné množství článků jako v roce 2016.

Vánoce 2017 – Obsah

Tipy na dárky k Vánocům každé dva dny

Jak už jsme psali výše, s vánočními tipy začínáme za dva dny. A to 1. prosince. Od té doby až do Vánoc budeme přinášet každé dva dny jeden zajímavý článek, který se týká vánočních svátků, a hlavně nákupů dárků. A to z oblasti chytré elektroniky, telefonů, gadgetů, aplikací apod.

android vanoce 2017 darky k vanocum

Kompletní vánoční obsah, který pro vás připravíme, najdete brzy ve speciální sekci v hlavním menu webu. V ní se pak automaticky objeví všechny vánoční tipy, takže je nebudete muset hledat po webu, ale bude stačit jednoduché klepnutí a přehledně je budete mít na jednom místě.

Letošní Vánoce vám poradíme i na co si dát pozor před koupí

Vánoční články s tipy na dárky se budou samozřejmě točit hlavně kolem mobilních telefonů. I tento rok výrobci vydali mnoho zajímavých zařízení. Těšit se můžete na několik článků, které budou rozděleny do několika cenových segmentů od vlajkových modelů až po ty nejlevnější zařízení.

vanocni darky tipy na darky

Nebude to ale jen o telefonech. Připravujeme také články s tipy na příslušenství, gadgety či chytrou domácnost. Ke konci seriálu se také dostane na aplikace s vánoční tématikou. Vše ale odstartuje článek, kde vám poradíme, na co si dát pozor před koupí chytrého zařízení.

S vánočním seriálem začínáme 1. prosince

Minulý rok jsme začínali již v listopadu. Vzhledem k tomu, že jsme se ale tento měsíc více věnovali slevovým akcím jako Singles Day, Black Friday či Cyber Monday, tak jsme do toho nechtěli vkládat vánoční články. Začínáme tak 1. prosince a poté se pravidelně každé dva dny budou objevovat nové články.

vanoce tipy na darky vanoce darky

Máte již vybrané vánoční dárky?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)