Nový update pro Galaxy Watch4 má vylepšení pro apku Health

Samsung Galaxy Watch4 update aktualizace R870XXU1FVC8

Do prémiových hodinek Samsung Galaxy Watch4 míří další update. Zatímco fanoušci jiných značek stále vyhlížejí okamžik, kdy se i oni dočkají minimálně rozšíření a zavedení nového systému WearOS 3, poslední smartwatch od korejské firmy dál rozvíjejí jeho potenciál. Zařízení v těchto dnech dostává aktualizaci na firmware ve verzi R870XXU1FVC8, který má zhruba 360 megabajtů. Hlavní změnou má být přitom vylepšení nástroje či aplikace Samsung Health. Druhou položkou, kterou oficiální seznam změn (changelog) obsahuje, je obligátní vylepšení stability systému.

Samsung Galaxy Watch4 update aktualizace R870XXU1FVC8 screen

Ani k jedné ze změn bohužel neexistuje přesnější popis, takže si budeme muset počkat, co přesně update přinese. Pár dní stará aktualizace samotného Samsung Health ale dává tušit, že půjde o nového rádce pro režim spánku, nastavování cílů u měření stavby těla či podpora nových tabletů korejské značky.

Příchod nového softwarového vybavení byl zatím zaznamenán v USA, nicméně rozšíření do dalších regionů by asi nemělo dlouho trvat. V naší aplikaci Galaxy Wearable zatím k dispozici není.

Jak jste spokojení s funkcemi Galaxy Watch4?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)