Uniklé fotky POCO M4 Pro: Toto fakt nebude úplně nový mobil

POCO M4 Pro 5G uniklé fotky

Firma (nebo značka, chcete-li) POCO se v posledních letech pěkně rozjela a začala na trh chrlit jeden telefon za druhým. Některým fanouškům to sice radost nedělá, ale trend je prostě jasný a evidentně se vyplácí. Představitelé společnosti dokonce nedávno nastínili plány na rozšíření nabídky produktů a vytvoření vlastního ekosystému. Ale teď zpět k mobilům. Příští týden se má na trhu objevit nový model POCO M4 Pro 5G, ke kterému před pár hodinami prosákly na veřejnost některé propagační snímky. Na jednu stranu uniklé fotky uspokojují touhu po jejich získání, ale současně potvrzují jednu starší obavu.

Už několik týdnů se šíří veřejné tajemství, že novinka od POCO bude pouze přejmenovaný Redmi Note 11 pro odlišné trhy. To v tuto chvíli téměř jistě potvrzují nejen postupně odhalované, ale také zmíněné propagační snímky. Zejména pohled na zadní modul s fotoaparáty usvědčuje Xiaomi z opětovného vaření guláše značek a modelů.

Když si odmyslíme nápis POCO a barevný vzhled mobilu, díváme se na téměř totožný Note 11 pod značkou Redmi. Jedinou odchylku asi můžeme spatřit u zaoblení okrajů zad, kde se bude POCO možná míň opičit po iPhonech. Nebo ne? Třeba nás příští týden oficiální prezentace překvapí.

Co říkáte na přejmenovávání mobilů u Xiaomi?

Zdroj: GSMArena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)